Jump to content
php.lv forumi

noteikt lielako id


direktors

Recommended Posts

ar pliku manuāli neiztikt.

Em.. atļaušos nepiekrist. 90% no visa, ko zinu, ja ne pat vairāk, esmu iemācījies no manuāļiem (tb oficiālās dokumentācijas, helpa). No foruma esmu guvis tikai dažādas nianses un trikus, tb tādas lietas, kuras manuālī NAV. Taču tas, ko tu prasi, manuālī IR.

Link to comment
Share on other sites

Em.. atļaušos nepiekrist. 90% no visa, ko zinu, ja ne pat vairāk, esmu iemācījies no manuāļiem (tb oficiālās dokumentācijas, helpa). No foruma esmu guvis tikai dažādas nianses un trikus, tb tādas lietas, kuras manuālī NAV. Taču tas, ko tu prasi, manuālī IR.

 

bet bubu manuaalis tachu nemaak runaat. tu vari tur nedeelju mekleet atbildi, bet vari arii atrast divu minuushu laikaa.. un google ne vienmeer izglaab, jo ir gadiijumi, kad gruuti nodefineet savu probleemu..

tad cilveekam ceriibas uz forumiem

Link to comment
Share on other sites

jo ir gadiijumi, kad gruuti nodefineet savu probleemu.. tad cilveekam ceriibas uz forumiem

... rakstot tajos slikti definētas savas problēmas, par kurām pārējie foruma lietotāji veselu dienu mēģina saprast, ko autors gribejis ar to teikt.

Link to comment
Share on other sites

diez vai tā citi dienām sēdēs un mēģinās atrisināt problēmu kurai pat parasītājs nevar izdomāt formulējumu. vismaz es izlasu pirmos pāris teikumus, ja tajos nesaprotu par ko runa/kur problēma, tālāk nemaz neiedziļinos.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...