Jump to content
php.lv forumi

MYSQL


Recommended Posts

Hei, skatiijos ka te vienam bija liidziiga probleema, bet tur atbildi neatradu.

 

Viss bija sainstaleets un gaaja, vienaa briidii kautko uzintaleeju un viss (neatceros ko iisti, kautko no mysql prod.) vairs neiet :: Call to undefined function mysql_connect().

 

visi ext. dll ir vietaas un lib arii bet neiet.

 

es kautvai php.ini vari ierakstiit:

extension=php_ndjsiahbdyuab.dll

 

apache restarteesies un erroru nekaadu, bet phpinfo() php.ini ir noraadiits turpat c:/windows/php.ini un no turienes arii laboju.

 

p.s.Ir meeginaats arii paarlikt pa jaunu visu - nekaa :(

----------------------------------------------------------

winXP - php5.1.4 - mysql5*** - apache 2.0.52

 

Kur var buut taads gljuks???

Link to comment
Share on other sites

1) ieslēdz display_startup_errors (vai kautko līdzīgu) iekš php.ini, lai php rāda startēšanās kļūdas.

2) ieliec libmysql.dll failu no mysql uzinstalētās bin direktorijas iekš system32

3) atkomentē extension=php_mysql.dll un extension_dir rindas, i vsam vajadzētu būt ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man laikam arī šada pat problēma.

Nekādi nevaru pielikt, myslq bibliotēku. Faktiski nevar pielikt nekādu bibliotēku vai arī mainīt php konfigurācijas parametrus, jo php.ini tiek pilnībā ignorēts. Iekš phpinfo(); uzrādās, ka tiek izmantots php.ini fails no win direktorijas. Testa nolūkos likvidēju php.ini win direktorijā, bet php strādā kā strādājis. Drusku papētot, radās aizdomas, ka visi konfigurācijas parametri tiek ņemti no šī faila php5ts.dll, jo viņā figurēja extension_dir = 'c:\php5', kas arī uzrādās iekš phpinfo();. PHP, gan man, pats atrodas c:\php folderī.

Link to comment
Share on other sites

To es saprotu, ka tā vajadzētu būt, bet tā nav. Vai php ietu, ja uz datora nekur nav pieejams php.ini fails? Vienīgi tie php direktorijā php.ini-dist un php.ini-recommended. Ļoti iespējams, ka es esmu kaut kur kļūdījies liekot visu kopā. Vienīgi es tagad nemaz nezinu, kam ķerties klāt un kur meklēt vainu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...