Jump to content
php.lv forumi

sfx

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

About sfx

 • Birthday 03/01/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sfx.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Limbazi, Riga, LV

sfx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Response Headers (te ir tukšs) Request Headers Host ops.testino User-Agent Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1 Accept text/html, */*; q=0.01 Accept-Language lv,en-us;q=0.7,en;q=0.3 Accept-Encoding gzip, deflate Accept-Charset ISO-8859-13,utf-8;q=0.7,*;q=0.7 Keep-Alive 115 Connection keep-alive Content-Type application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8 X-Requested-With XMLHttpRequest Referer http://***/ Content-Length 45 Cookie PHPSESSID=11d9gn3hs5p37shf584vdpn8s5 POST Parameters application/x-www-form-urlencoded from 2011-05-19 id 1017952 src to 2011-05-19 Source id=1017952&src=&from=2011-05-19&to=2011-05-19
 2. Hei, varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu. Ir normāls AJAX (ar jquery) pieprasījums, bet ik pa laikam response ir tukš, FF FireBug atgriež šādu paziņojumu: XML apstrādes kļūda: elements nav atrasts Atrašanās vieta: moz-nullprincipal:{e8607b4e-a97f-4b0b-9bed-f051adb39ae3} Rindas numurs 1, kolona 1: Responsē bija jābūt vai nu JSON, text vai HTML, izmēģinājos dažādi, visiem vienādi - uz vienu un to pašu linku ik pa brīžam response tukša un augstāk minētā kļūda. Google izmeklējos krustām šķērsām, neko jēdzīgu neatradu. Galvenais, ka šis pieprasījums, kas neko neatgriež, neparādās arī access logā. Pieprasījums ir viena domaina (local) ietvaros un tikai http. JQuery, ja nemaldos pēdējā versija. Pielikumā pieliku kā tas izskatās.
 3. Hei, ir nepieciešams neliels dizaina darbiņš, kur vajadzētu uztaisīt lapas augšējo (platā bannera) daļu. Ja kādam interesē un ir iedvesma kautko tādu darīt, sazinieties ar mani sūtot PM.
 4. Hei visiem, varbūt kāds tulkojumiem izmanto gettext (PO) un varēs man palīdzēt tiks skaidrībā ar vienu problēmu. Problēma ir tāda, ka netulkojas teksti kuros ir iesists Enter. Mēģināju visādos variantos arī repleisojot chr(10). Varbūt kādam ir biju šāda problēma?
 5. Hei! Meklēju darbu, kas saistīts ar WEB izstrādi. Labi pārzinu PHP(OOP), HTML, CSS, JavaScript. IT jomā pieredze vairāk kā 10 gadus, WEB izstrādē 6 gadi, kuru laikā izstrādāti vairāki projekti(sākot ar vienkāršām lapām līdz pat starptautiskām sistēmām), kuri no manas puses ir gan vadīti, gan izstrādāti. Labi pārzinu MySQL, Postgres kā arī ir pusotru gadu pieredze ar Oracle Db (Pl/SQL). Email: nauris.kruzkops[at]gmail.com
 6. praktiski no ink.lv/get/image/ izsaucas tas pats img.php tā kā tur problēma nav, bet manu prāt kautkādas problēmas varētu būt ar rewrite rulēm. .htaccess failā ir RewriteBase / RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule !\.(js|ico|gif|jpg|png|css|swf)$ index.php
 7. $image = @imagecreatefrompng($imagesource); imagejpeg($image); Varat kāds pateikt kapēc izsaucot so no link.lv/img.php bilde izveidojas un viss ir ok, bet caur link.lv/get/image/ (Controler/Action) (mod_rewrite) nenostrādā, parādās tipa ceļš uz bildi (pareizs), bet reāli tās bildes tur nav. Abos gadījumos pilnīgi identiska source.
 8. sfx

  @font-face

  Nu šitas man liekas, ka ir standartos itkā: http://www.w3.org/TR/CSS2/fonts.html
 9. sfx

  @font-face

  Atradu variantus kā ielādēt fontus ar css, bet kautkā nestrādā (WinXP/Apache2). #1 @font-face { font-family: "Trebuchet MS"; src: url("http://local/fonts/Trebuched/trebuc.ttf") } div.text{ font-family: "Trebuchet MS"; #2 @font-face { src: local("Trebuchet MS"), url("http://local/fonts/Trebuched/trebuc.ttf"); font-family: "Trebuchet MS"; } div.text{ font-family: "Trebuchet MS"; Varbūt ir vēl kāds cits variants, kā to var izdarīt?
 10. <form id=":3" action="?upload" method="post" enctype="multipart/form-data" target="iframe_3"> <input type="file" name="file" size="30" value=""/> </form> <iframe class="hide" name="iframe_3"></iframe>
 11. nu vispār iet cikls kursh nosūta visas formas: $(form.id).submit();
 12. no javascripta notik formas submits kur target ir ifreims, varat kāds pateikt, kapēc IE pie šāsas darbības pieprasa acceptu uz popupu??? Visi pārējie pārlūki to normāli apstrādā.
 13. Andri, tavs reakcijas laiks bija iespaidīgs ;)
 14. Vai kādam ir izdevies dabūt šos visus kopā, zinu, ka ar Zend ar Prototype strādā, bet kā izmantot SMARTY iekš šī visa? Un vai šādā salikumā vispār SMARTY ir jēga.
×
×
 • Create New...