Jump to content
php.lv forumi

Slēpt adresi


SkyD

Recommended Posts

Radās jautājums man par linka slēpšanu.

Ja ir piem. <a href="?dzest_vestuli=ID">[x]</a>, tad vajadzētu to linku noslēpt, lai viņš taja adressbarā neparādās. Uzspiežot uz tā linka, lai vēstule tiek izdzēsta, bet adressbārā nekas neizmainās.

- ?

Link to comment
Share on other sites

Izmanto AJAX.

 

To es gribēju dzirdēt vismazāk. :D~

 

uzliec sesiju, lai tikai pie noteiktas paroles un logina, tiktu atveerts fails pienjemsim dzest.php?id=214 un tikai ja pareiza parole un logins, tad vareetu izpildiit funkciju delete from ...

 

Bet lieta tā, ka man ir <a href="dzest.php?id=22">Dzēst</a> un nospiežot uz tā linka man takš uz address-bāru viņš vienalga aizmetīs.

Tiklīdz nav nospiests links es jau nekādu tur loginu un paroli nevaru meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Tad dari tā: Uzliec to adresi <a href="dzest.php?id=ID">dzest</a>

Tad taja dzest.php, kad tiek izdzeests atbilstošais ieraksts liec header("Location: index.php");

Nu domu cerams saprati.

Link to comment
Share on other sites

To es jau biju izštukojis, bet tas variants man nepatika. TIkai man nebija tas headeris beta meta tags. <meta http-equiv="refresh" content="0">

Ja ir vēl citi ieteikumi, apskatīšu. :D

Bet varbūt pat pielietošu refreshu.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi neredzamu formu (nosleep ar css, un ieliec vienu neredzamu lauku, ti, <input type="hidden" name="delete_id"/> utt), un tad, kad shis noklikskina uz linka, palaid javascripta funkciju, kas nomaina formā variabli, un nosubmito to formu uz vajadzīgo URLu. Easy.

Link to comment
Share on other sites

* Pirmkārt jāčeko logins vienmēr šados gadījumos

* Jēgas slēpt URL nav nekādas.. Lietotājs skatās kontentu, nevis URL-u

* Header ir vienīgais prātīgais risinājums mūsdienās, ja negrib ar AJAX ņemties...

 

PS: tas ka tu mācies vēl neko nenozīmē... Galvenais ir klausīties gudru vīru padomus, nevis pretoties ar saviem uzskatiem par "pareizo pasauli"..

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...