Jump to content
php.lv forumi

kur lai atrod labus programmeetaajus?


1mher3

Recommended Posts

Mana nostāja tieši ar to arī atšķiras no jūsu nostājām - ka tā ir nestandarta. Ja bomzim iedosi nestrandarta pudeli, piemēram, konjaku visdārgāko, viņš domās vispār vai drīkst to dzert, jo ir pieradis takš pie odekolona... ;)

Link to comment
Share on other sites

Latvijā pārsvarā ar jēdzienu "labs programmeris" tiek saprasts tāds, kurš tādu spēj tēlot un runāt kaut kādus idiotismus vai ar paziņām ieblīvēties kādā labā firmā. To, kas ir vai nav labs programmeris spēj noteikt tikai komisija no vismaz 3 cilvēkiem, kuriem katram ir vismaz bakalaura grāds datorzinātnēs, tai skaitā programmēšanā. Vai programmētais kods atbilst kodēšanas pamatprincipiem - tur noteikti ir pilns ar rādītājiem, no kuriem es lielu daļu bez šaubām zinu, bet nu ir redzēti visādi "slaveni" kodi...

tu savu graadu datorzinaatnes vai programmeeshaanaa vari iebaazt pakaljaa, no ta taa pat nav nekaada navara. vieniigais, ka mamucis ar papuci priecaasies: "vai cik muusu deeljinjsh ir gudrs un pa visu ciematu klachaas";;

Link to comment
Share on other sites

shis topic paarveerties par Robis un hmnc chatoshanu.

atgriezoties pie saakotneejaas teemas.

 

mans darba piedaavaajums veel ir speekaa.

saneemu paaris PM, bet es veelos runaat tieshi ar programmeetaaju nevis firmas paarstaavi.

 

p.s.

luudzu nenemt veeraa Delfins spriedeleejumus par projekta nestabilitaati, tie ir balstiiti uz pieneemumiem nevis faktiem.

Edited by 1mher3
Link to comment
Share on other sites

1mher3, kur es esmu teicis, ka es spriedelēju? Es jau pirmajā postā teicu, ka saku pēc pieredzes.. Ir arī minētais projekts, kurš stāv dīkstāvē jau N-gadus.. un ja tu zinātu, cik bija resursu ieguldīts... un viss pakaļā..

 

(Tā kā biju parakstījis visādus līgumus par konfid., netklāšu tieši)

Link to comment
Share on other sites

1mher3, kur es esmu teicis, ka es spriedelēju? Es jau pirmajā postā teicu, ka saku pēc pieredzes.. Ir arī minētais projekts, kurš stāv dīkstāvē jau N-gadus.. un ja tu zinātu, cik bija resursu ieguldīts... un viss pakaļā..

 

(Tā kā biju parakstījis visādus līgumus par konfid., netklāšu tieši)

nuja, un tu pienem, ka mans projekts ir stipri liidziigs tevis piemineetajam, lai gan jau ieprieksh uz jautaajumu noraadiit kaadu analogu projektu es atbildeeju, ka taads vispaar veel nav redzeets. Balstoties uz taa pienaamuma (ne tuvu neatbilst realitaatei) tu apgalvo ka manu projektu sagaida taads pats liktenis... kaa to savaadaak nosaukt ja ne "spriedeleeshana"?

Link to comment
Share on other sites

nuja, un tu pienem, ka mans projekts ir stipri liidziigs tevis piemineetajam, lai gan jau ieprieksh uz jautaajumu noraadiit kaadu analogu projektu es atbildeeju, ka taads vispaar veel nav redzeets. Balstoties uz taa pienaamuma (ne tuvu neatbilst realitaatei) tu apgalvo ka manu projektu sagaida taads pats liktenis... kaa to savaadaak nosaukt ja ne "spriedeleeshana"?

IMHO viss sāk vilkt uz to, ka ir jātaisa atsevišķa topiku grupa 'Darba piedāvājumi', kur ir noteikts formāts, kā tie ir jāraksta + jāaizliedz tos komentēt, savādāk pēdējā laikā te ir gana daudz darba piedāvājumi un visiem tās atbildes aiziet pilnīgi ne pa tēmu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...