Jump to content
php.lv forumi

cellpadding un cellspacing ar CSS


kaszu

Recommended Posts

Varbūt nedaudz nūģīgs jautājums, bet kaut kā nebiju pirms tam saskāries ar šādu problēmu, bet

iekš html piemēram es vienkārši rakstu

<table cellpadding="0" cellspacing="0"> ...

a kā man darīt ja es gribu pie css pielikt, ka tabulai šie abi parametri būs vērtība n un m?

 

Thank you :)

Link to comment
Share on other sites

omfg, piedod delfīn pats atradu, bet ja nu kādam noder

padding: 0;
border-spacing: 0;

nezinu kuru tieši cellpadding vei cellspacing nomaina.

 

Piedod bubu, tu noteikti dusmosies par šādu postu, kur pats atbildu uz savu jautājumu, izmeklējos iekš w3schools, bet googlē nepastījos ;/

Edited by kaszu
Link to comment
Share on other sites

Piedod bubu, tu noteikti dusmosies par šādu postu, kur pats atbildu uz savu jautājumu, izmeklējos iekš w3schools, bet googlē nepastījos ;/

 

Nezin, nezin - uzskatu, ka ja atrodi atbildi pats un neviens cits vēl nav paspējis, tad tas ir OBLIGĀTS pasākums iepostot to šeit. Un nevis vienkārši "Thx, atradu pats :)", bet smuki uzrakstīt problēmas risinājumu.

 

bubu, par to w3schools - lieta tāda, ka, meklēt infu iekš w3 specifikācijām ir jāmāk, un iesācējiem tomēr informāciju vieglāk ir uzņemt no tāda saita, kur viss ir tutorial-veidīgi un bez īpašas iedziļināšanās sīkumos. Protams, var jau diskutēt, vai tas ir labi vai slikti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kur pats atbildu uz savu jautājumu

īstenībā tad jau es neatradu, jo nestrādāja uz visiem browseriem (vēl jo projām neesmu atradis, bet tam vairs nav nozīmes).

Tagad es sapratu, ka w3schools tomēr ir diezgan nepilnīgs informācijas resurs.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...