Jump to content
php.lv forumi

Kaa uzlaut e-mail?


G-Style

Recommended Posts

ja kāds IT guru zinātu, tad sava prieka pēc vien būtu jau uzlauzis tās lapas.

 

ja būtu tāds 'webpage hacker' softs, tad interneta nebūtu. :)

 

inbox, one utt. tomēr ir pietiekami kvalitatīvi izstrādātas, lai uzlauzt tās praktiski nebūtu iespējams. es pie vienas savas lapas taisīšanas drošības jautājumos mazliet noslinkoju, un to lapu nosacīti uzlauza ;)

Link to comment
Share on other sites

gribi mētāt kruto hackeri(kurš owno puslatvijas emailus) ar novilktu softu :D ? sāc 'lauzt' ar to ka powerpointā uztaisi lielus lime burtus crackin', progressbaru un kaut kādus rotējošus/lēkājošus/slīdošus blingblingus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis

Man ir tā programma, kura visus ēpastus lauž augšā. Var DC++ nokačāt arī paču, kur var lauzt arī HTML lapas, bet to visu laiku kačā, tāpēc sloti brīvi nepaliek - nevaru pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Stopp, tādus pat pa hakeriem negribas saukt.. Nožēlojami ķēmi, kas nones citiem lapas..

P.S. bez attaisnojoša iemesla

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

cik zinu tad par inbox.lv brute force viens tagad atsēž. pret vienu dirsēju delfi.lv komentāros arī tika ierosināta krimināllieta.

man pašam arī ir zvanīts (tiesa gan kā nosacītam adminam) no policijas par dažādu lapu uzkakošanu. viss kustās :)

Link to comment
Share on other sites

Nu hackot čist nav lab. Bija sen jau atpakaļ iekš datuve.lv, ka iedod kādam draugam, kas tup oranžajā portālā, linku, tas aiziet uz viņu un un data.dat saglabājas kuukijs. $query_string; tika noņemts un vairs tag viņs neiet. Nu vai šitādus kautkādus prikolus nevar izdarīt iekš inbox.lv, vai arī ir kāds jauns risinājums, kā draugu izčakarēt iekš draugiem.lv ?:DD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...