Jump to content
php.lv forumi

Hack


Defeis

Recommended Posts

Nezinaju kur isti likt bet nu lai buutu sheit

 

 

Tatad lieta sekojosha

 

Tika defeisots sameraa (liels projekts), Mana riiciba ir aptuveni no 40 - 60 saitem

 

Vaidzetu palidziibu atkartoju liels projekts ja ir kads kas rubii un velas padalities ar zinaashanam welcome :)

 

 

Informacija ir daudz un pat loti esmu viens un mekleju taatad kadu kas vareetu asisteet.

Link to comment
Share on other sites

paga, tu nogāzi? tad iesaku pieteikties policijaa nevis php.lv/f lielīties, var uzreiz jau svitrainu ancuku pašūdināt pie skordera. vai prātīgāk, ķer rokā ownerus un piesakies par drošības speciālisu.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Atradis ar ko nodarboties.

Taisi labāk WEB projektus un pelni naudu.

Nevis uzraksti "lapa defeisota" un urraa, plus veel risks.

 

Neesi dzirdeejis, kaa kaadreiz gaaja nelieshi team ?

Defeisoja daudzas lapas, liidz uzraavaas.

Edited by SkyD
Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt liekas QUOTEs. (bubu)

 

 

Lieta tada ka mails tika nosuutiits bet attbildes nav tatad ja nav atbildes tad laikam siem ir dzill veienalga vai domaja ka kads pukinsh vienkaarshi paspelejas un uzrakstija mailu

Link to comment
Share on other sites

Tema ir sekojosha nekas vel nav nogaasts bet kapec ir tada bezatbildiiba to es nesaprotu es vienkarshi atradu nopietnu droshiibas caurumu viniem veel ir paveicies ka es neesmu lainais tipinsh savadak zaudejumi buutu nepaknapo

 

 

 

 

 

Jau ir pagajusi nedella no nosuutiishanas briiza

Edited by Defeis
Link to comment
Share on other sites

hackeri mļins... es arī uzhakoju šito forumu.. nospiedu CTRL un paskrollēju ar peli.. dizains uzreiz defeisojās, eu kāpēc neviens neredz?!

 

a tīri intereses pēc - kas notika ar nelieshi team (vai kā viņus tur)?

Link to comment
Share on other sites

Nav jau maka nodzeest index.php un tur ierakstiit echo "Hack tads un tads " tie nav hakeri.Tie ir vienkaarshi mullki. Ja es buushu pabijis kadaa webaa saimnieks to pat nonojautiis,es nekad neko nebojaaju panemu to kas man vaig un aizmirstu par tadu saiti tas arii viss. Var jau kadreiz izklaideeties uzmochiit kadm webam kaadu prikolu,bet ne jau tadiem nopietniem un zoliidiem saitiem tas nav manaa stila.

Link to comment
Share on other sites

Haha shaubos ka kads sezz un cauram dienam skatas logos, turklat ir paliig skripti lai nodzeesu logus, luk ta.

Un mes tak makam izmantot anonim proxy vai ne ta? Taka visi gali udeni :)))

 

 

Nu tad ir kaads kam ir interese.Ja ne dzeshat nost shito topiku.

 

 

Var dabuut gatavas saites ar admin paneliem db uttt.Protams par palidzibu dazaas lietaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...