Jump to content
php.lv forumi

Templating


Kristabs

Recommended Posts

Man interesee visu domas par to vai ir veerts templeit endzhinus lietot. It iipashi kaadi plusi un miinusi paraadaas pie maziem projektiem/ lieliem portaaliem/ darba komandaa.

 

(Ir bijushi shaadi topiki, arii esmu izlasiijis visus, bet veel arvien nevaru izdomaat vai lietot, vai nee un peedeejais topiks par sho teemu bijis pirms gada. Varbuut jau ir kas jauns iekraajies ko teikt cilveekiem.)

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

manupraat PHP pats par sevi ir lielisks templatu dzineejs ;)

viss elementaaraakais variants (ne tas labaakais)

<?php
$getss=$_GET['kautkas'];
if ($getss==1)
{
$contents='otra_lapa.php';
}
else
{
$contents='home.php';
}
?>
<html>
<!--  hidera info -->
<body>
<a href="?kautkas=0">Homes lapa</a>
<a href="?kautkas=1">Otra lapa</a>
<br>
<?php
include ($contents);
?>
</body>
</html>

shaadi arii var dizainu atdaliit no visa paareeja ;)

P.S. rakstiju 'pa taisno' taapeec varbuut ir kaada kljuuda...

Link to comment
Share on other sites

Mmkey.. Peedeejaas dienaas esmu palasiijies un atskatiijies piemeerus par templeitoshanu. Laikam jau vieniigaa izeja saprast vai ir tas to veerts - uztaisiit kaadu projektu uz templeitiem un tad jau jutiis vai naakamos gribeesies. Man gribeejaas zinaat arii vai templeitoshana atvieglo darbu, ja pie projekta straadaa 2 un vairaak cilveeki.

Link to comment
Share on other sites

Mmkey.. Peedeejaas dienaas esmu palasiijies un atskatiijies piemeerus par templeitoshanu. Laikam jau vieniigaa izeja saprast vai ir tas to veerts - uztaisiit kaadu projektu uz templeitiem un tad jau jutiis vai naakamos gribeesies. Man gribeejaas zinaat arii vai templeitoshana atvieglo darbu, ja pie projekta straadaa 2 un vairaak cilveeki.

Tikai tad ja pie projekta straadaa dizaineri kas neko nejeedz par php kodu un php koderi kas neko nesaprot no dizaina..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...