Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


arnico

Recommended Posts

da bshit tas viss. ēnojumus var veiksmīgi pabāzt zem backgroundiem (pareizi nopozicionēt vai arī uztaisīt lielo speiseri iekš tā paša gifa - ar gifu tas būs par 10baitiem smagāks).

 

nu moš atmet to dizainu - nu tieši oriģinālu jpegu (poh kādā kvalitātē), pateikšu kas tur iespējams un neiespējams manā skatījumā :)

 

man arī ir bijuši perversāki klienti - prasa piemēram lai sākumā būtu flash filmiņa un tad viņa tā smuki nofeidotu, iefeidotos lapa (pati lapa, nevis image) un filmiņas gala freims "ielidotu" lapā, speciāli tam paredzētā vietā. lieki piebilst, ka pamatlapai nekāda flesha nebija :D

Link to comment
Share on other sites

es jau nasaku ka tikai tiirs HTMLs...

es runaaju par Pilniibaa noformeetu lapu

tas ir ieskaitot CSS + sadalijumu pa lapaam + direktoriju struktuuru utt...

atskaitot datus (tekstus) un pashu programeeshanas dalju/ formu apstraadi saistiibu ar DB utt..

- un vel, kaa jau mineeju, ar nosacijumu ka grafiskaa infa (psd) ir uzziimeeta diezgan perversi

( galiigi garaam izmeeri eenojums pa visu lapu - sakas no viena stuura un beidzas otraa, utt..)

nevajag piemirst ka runaaju arii par sho kljuudu apstraadi...

----

Link to comment
Share on other sites

tieši tāpēc tam domāti templeiti...

- kad markupotājs zin, ka tikai jāsagriež lapa

- koderis zin, ka jāizmanto `tas vai šitas`..

 

Un nevajag brīnīties, ka neviens neiet strādāt par 100Ls ar šādu zināšanu un darba-uzdevuma specifiku..

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu tur pat nav ko diskutēt :) Tēvs ar sievu un 6 bērniem diez vai ies strādāt par 350 Ls :)

 

Pirms taisīt 6 bērnus vaidzēja domāt ar galvu nevis ar pi**i. Pats vien vainīgs. Ģimenes galvai 350LS nav nemaz tik maz, ja ģimenē ir apm 4cilvēki un vēl sieva strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms taisīt 6 bērnus vaidzēja domāt ar galvu nevis ar pi**i. Pats vien vainīgs. Ģimenes galvai 350LS nav nemaz tik maz, ja ģimenē ir apm 4cilvēki un vēl sieva strādā.

ko? villoshannas panesaas?

paraadi programmettaju kuramm ir 6 beerni?

personiigi nezinu ne vienu....... ( ar 3 zinu bet 6 nezinu ..... )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...