Jump to content
php.lv forumi

E - mail pārbaude


Klez

Recommended Posts

a nafig man vispār vajag sūtīt paroli uz epastu, ja es viņu pats 2x ievadīju nomainot?!

elementāri - tas ir lēts veids kā atkratīties no daļas lietotāju, kuri ir pakāsuši savas paroles. pietam, ja lietotāju skaits ir tuvu 500`000....

Link to comment
Share on other sites

jaa, jums gan ir laba attieksme pret klientiem... kaada jeega tad vispaar taisiit to regjistreeshanos? labaak buus, ja tas lietotaajs pieregjistreesies 2. reizi? vai veel labaak - piezvaniis un tev paprasiis, lai tu nomaini paroli vinjam...

 

un linku ar aktivizeeshanu/deaktivizeeshanu likt arii ir smiekliigi. njemshu es tagad un visus akountus deaktivizeeshu spaideleejot linkus...

Link to comment
Share on other sites

smiekliga attieksme ir klienta iedoto paroli turēt atklātā textā un vēl to sūtīt mailā cauri pus internetam.

 

domāts bija sūtīt uz mailu tos linkus- ja sis aizmirst paroli, aizsūti uz šā emailu linku ar kaut kadu unikalu hashu, shis uzspiez, dabū formu kurā var nomainīt sev paroli.

 

aktivizēšanas linki ~ tāpat kā pazaudētām parolēm, tikai doma tāda ka tā nočeko vai useris ir īsts un iedoto mailu kāds lasa.

 

diez cik priecīgi būs tavi klienti ka webā paklīdīs db dumps ar atklātām parolēm.

Link to comment
Share on other sites

Man konkreeti uz viena projekta ir taaa, ka ja lietotaajs aizmirs paroli, vinjam tiek uz maila aizsuutiits links, ko jaatver. linkam galaa protams ir key. tad kad useris to atver, tiek nogenereet jauna parole, un vinjam paraadiita. Vinsh kad logojas, vinjam jaanomaina parole. Citaadi neko nevar nemaz padariit. Manupraat labaakais risinaajums...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...