Jump to content
php.lv forumi

Plz help! Zinju lasiishana no citas lapas!


riky

Recommended Posts

Hmm, esmu uz php ari iesaaceejs, bet nu savajadzeejaas juusu paliidziibu!

Taatad, man vajadzeetu scriptinju, kas nolasa no attieciigaas web lapas tabulas shuunas informaaciju, palasot ieprieksheejos topikus, sapratu, ka ar to tagu izvilkshanu un nolasiishanu liidz attieziigam tagam neder, jo lapas saakumdalja tachu arii mainaas, un ne visiem <td> vai u.c. tagiem ir lietots atribuuts name. Neder arii noraadiit vienk. <td><tr> ...<tr> jo taadi varianti lapaa var buut neskaitaami.

Nav gadiijumaa kaut kas taads, kas vareetu it kaa caur iframe noskrolleet lapu uz vidu vai kkur citur kur apm ir un kopeet to tekstu, kas raadaas tajaa, tipa simuleet peles ieziimeeshanu, vai ko tml.?

Kaadam ir kaadas idejas? Plz, uzmetiet kaadus scriptu piemeerus, buutiibaa jau vispaar arii nav svariigi vai tas ir php, vai javascripts, vai cita valoda, galvenais, ka rukaatu :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, esmu uz php ari iesaaceejs, bet nu savajadzeejaas juusu paliidziibu!

Taatad, man vajadzeetu scriptinju, kas nolasa no attieciigaas web lapas tabulas shuunas informaaciju, palasot ieprieksheejos topikus, sapratu, ka ar to tagu izvilkshanu un nolasiishanu liidz attieziigam tagam neder, jo lapas saakumdalja tachu arii mainaas, un ne visiem <td> vai u.c. tagiem ir lietots atribuuts name. Neder arii noraadiit vienk. <td><tr> ...<tr> jo taadi varianti lapaa var buut neskaitaami.

Nav gadiijumaa kaut kas taads, kas vareetu it kaa caur iframe noskrolleet lapu uz vidu vai kkur citur kur apm ir un kopeet to tekstu, kas raadaas tajaa, tipa simuleet peles ieziimeeshanu, vai ko tml.?

Kaadam ir kaadas idejas? Plz, uzmetiet kaadus scriptu piemeerus, buutiibaa jau vispaar arii nav svariigi vai tas ir php, vai javascripts, vai cita valoda, galvenais, ka rukaatu :)

16028[/snapback]

 

vot tieši te slēpjās tā ideja, ja būtu pareizi būvēta lapa (XHTML) tad varētu bez problēmām izdabūt ārā.

 

bet ja tavai lapai ir kaut kas līdzīgs šim <td class="news_header">...

tad varētu ar pregiem izvilkt ārā

Link to comment
Share on other sites

nezinu situāciju, bet varbūt iespējams sarunāt ar tās lapas īpašniekiem citu variantu kā dabūt vajadzīgo info, jo ravēt no html nav tas elegantākais veids un viss tavs darbs bus pa vējam, ja šamie pārtaisīs tabulu kurā rāda to info.

Link to comment
Share on other sites

tu pats saprati?

50% - no koda? no "vizuālā atrādījuma"?

 

ja no koda, tad $html=file_get_contents('http://www.lapa');

un no tāk $html ravē ārā to kontentu pēc kaučkādas iezīmes

Nu labi, ja peec koda tad takaa buutu, bet ko tu tur saki par to vizuaalo atraadiijumu? Bez tagu redzeeshanas vai tad arii var?

P.S. info visu laiku ir un paliks vienaa vietaa, tikai tai tabulai nu nav nekaads class, vai name, un ieprieksheejaas shuunas info arii parasti mainaas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Vēl pie tā paša, vai patieshaam nav ieksh JS vai kaa cita, kas var iframe noraadiit piem scrollbar.value=50 -> nu vienalga kas tas 50 buutu px, pt, vai % vai hvz, ka tik vareetu to lapu peec ielaades briizha nolikt taa kaa vajag :)

Link to comment
Share on other sites

es njemu no vienas lapas informaciju caur RSS.. :) ar pashu lapu ir sarunats ka drikstu parpubliceet saturu! :) Man skiet tas viss elementarakais.. nevis lasiit no lapas k-kaadas tabulas.. a kas notiks ja lapai peksnji mainas viss izskats? :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...