Jump to content
php.lv forumi

texta izvadishana no tabulas


matx

Recommended Posts

nu pienjemsim, es uztaisu tabulu, katraa rindinja ieraxtu kadu skaitli, un tagad ar js palidzibu gribeetu katru stundu atelot citaa vietaa to visu kas ir ieksh tabulas, pienjemsim 01stunda paradas 1 tabulas rindinja 02 stundaa paradas 2 tabulas rindinja... ir kadi ieteikumi? vai vispar ta padarishana ir padarama ar JS? vai tas ir ATKAL php laucinjsh?

Link to comment
Share on other sites

Var ar JS, var ar PHP.

Ja ar JS, tad atveroties lapai, ielasi kādā masīvā (0..23) tipa visu rindiņu objektus, un tad uzliec taimeri, kurš izsaucoties tiem objektiem mainīs display css atribūtu.

Ja ar PHP, tad lapai uzliec, lai tā refrešojās, un atkarībā no tekošās stundas izvadi tikao to, ko tev vajag.

Link to comment
Share on other sites

bubu paldies... bet varetu mazliet vienkarshak- vienu es sapratu ka izsaukt laiku, bet nu kaa ielasit masiva un ka izsaukt objektu to gan es nesapratu, varbut mazliet vari kodinju uzraxtit, nevis gatavu bet lai shie abi butu paraditi- gribu kautko iemacities- neprasu uzreiz gatavu.. paldies

Link to comment
Share on other sites

Ai var bez arī masīva nekāda, skriptā tik uzliec šādu pārslēgšanu:

last = -1;
function parslegt(cik) {
 if (last>=0) {
   document.getElementById("rinda"+last).style["display"] = "none";
 }
 document.getElementById("rinda"+cik).style["display"] = "";  // vai arī ="table-row", neatceros kā īsti
 last = cik;
 setTimeout("parslegt("+String(cik+1)+")", 1000*3600); // pēc stundas
}

htmlā: (visas rindas sākumā slēp, un parādi tikai vienu, izsaucot to parslegt(kuru_rindu); fju;

<table>
<tr id="rinda1"><td>...</td></tr>
<tr id="rinda2"><td>...</td></tr>
...
</table>

Protams, ja grib universālāk (neliekot katrai rindai to id atribūtu, tad skaties uz fistChild, nextChild DOM fjām.

Link to comment
Share on other sites

last = -1;
function parslegt(cik) {
 if (last>=0) {
   document.getElementById("rinda"+last).style["display"] = "none";
 }
 document.getElementById("rinda"+cik).style["display"] = "";  // vai arī ="table-row", neatceros kā īsti
 last = cik;
 setTimeout("parslegt("+String(cik+1)+")", 1000*3600); // pēc stundas
}

 

<table>
<tr id="rinda1"><td>...</td></tr>
<tr id="rinda2"><td>...</td></tr>
...
</table>

 

es iisti neizprotu ti (cik) un last = -1 ...

 

Paskataties sheit, kaa es domaju to visu padarishanu

Link to comment
Share on other sites

 setTimeout("parslegt("+String(cik+1)+")", 1000*3600); // pēc stundas

 

 

ja vajag ik pa stundai, tad no 3600 jāņem nost sekunžu skaits šinī stundā, jo nekur nav teikts ka lapu pirmo reizi atvērs tieši stundas sākumā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...