Jump to content
php.lv forumi

matx

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

matx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. matx

  php/mysql cilvēks

  Nepieciešams cilvēks vidēji lielam projektam- priekš saturvadības rīka izveides. Par cenu vienosimies... Rakstiet: matiss.rusa@gmail.com
 2. matx

  width problēma

  Respektīvi, ir nepieciešams izveidot lapu ar 3 vertikālām slejām, kreisā un labā sleja ir ar noteiktu platumu, vidējā aizņem visu pārējo telpu, taču neizmantojot absolūto pozicionēšanu. kods: css: .left { width:200px; background-color:#0066FF; float:left; } .center { height:20px; background-color: #00FF00; float:left; } .right { width:200px; background-color: #999999; float:left; } HTML: <div class="left">left</div> <div class="center">aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa aaaa </div> <div class="right">right</div> problēma tāda, ka pārāk gara teksta gadījumā, lapa vienkārši nojūk (respektīvi visi float'i vairs nedarbojas), varbūt kāds zin atrisinājumu šai problēmai? Paldies jau iepriekš!
 3. matx

  .gif vai .jpg?

  Paldies! Par to CSS visumvarenumu... bet kāds tas būtu REZULTĀTS !
 4. matx

  .gif vai .jpg?

  strādāju tīri ar CSS! So tādā ziņā problēmu nav! http://www.spykila.com/ Izskatās, ka vairākas bildes patiešām būs jāpārveido! Paldies...
 5. Jautājums sekojoš, kuru no formātiem izmantot griežot lapas, iepriekš visu laiku esmu izmantojis .jpg, taču tagad pārlūkojot lapas uz lēnāka interneta ātruma, .jpg bildes ielādējas diezgan lēni! Varbūt var izmantot .gif formāta bildes (es nerunāju par liela formāta dabas ainavām, bet mazām izvēlnes podziņām, nelielām web bildītēm, augstākais par kādu palielāku hederīri), bildes izmērs krasi atšķiras, taču kvalitāte paliek GANDRĪZ nemainīga... Ko jūs par to sakat? Ko jūs izmantojat?
 6. matx

  div'u pozicionēšana!

  Grey_Wolf... tomēr mēģināšu ar div'iem tikt galā, ceru, ka kaut kas izdosies... nu pēdējais variants tad būs tabulas...! Paldies vienalga par ieteikumu.
 7. matx

  div'u pozicionēšana!

  Nē šitas variants ar norādīšanu neder, tad ir jānorāda garums visiem atsevišķi (tad atkal katrai sadaļai sanāk norādīt atsevišķi), jo ja norādīšu vidējam garumu, piemēram, 1000px; tad labā un kreisā puse tāpat paliks augstumā, kas ir loga lielumā (height:100%;)!
 8. Sveiki! Tātad ir radies viens jautājums- tātad ir trīs kolonas, katrai būtu vajadzīgs vienāds augstums, vidējā kolona ir teksta kolona, kur teksts var būt 5 rindiņas un var būt vesala grāmata, ja teksts pārsniedz pārlūka izmērus, tad tā kolona kurā ir teksts izstiepjas, taču pārējās paliek vietā... tad nu jautājums kā panākt to, lai arī pārējais augstums būtu tāds pats kā tajā kolonā kur ir teksts? <body style="width:100%; height:100%;"> <div style="position:absolute; left:0; top:0; bottom:0; width:200px; height:100%; background:#00FFFF;"> kreisā puse! </div> <div style="position:absolute; left:200px; top:0; bottom:0; width:500px; height:100%; background:#CCCCCC;"> centrs <br /> centrs <br /> <!-- seit iet ljoti daudz teksta --> </div> <div style="position:absolute; left:700px; top:0; bottom:0; width:200px; height:100%; background:#FFFF00;"> labā puse </div> </body> Paldies!
 9. matx

  div width:100%

  Paldies! Atrisināts... Ar pozicionēšanu viss aizgāja kā vajag! http://paste.php.lv/3752 Ja nu kādam noder...
 10. Kāds ir atrisinājis šo te iesāpējušos problēmu, ar div'u simtprocentīgu izstaipīšanu? IE visu saprot kā vajag, taču FF un Opera to visu pārmet uz width:auto; Cerams, ka jautājums ir skaidrs... Paldies!
 11. Iegādājos hostingu (lathost.lv) un tagad lai palaistu viesu grāmatu ir nepieciešamība izveidot tabulu, varbūt kāds cilvēciņš var palīdzēt? ir sktipriņš: CREATE TABLE ptv ( id tinyint(4) NOT NULL auto_increment, title varchar(150) NOT NULL default '', subtitle text NOT NULL, content text NOT NULL, imgurl text NOT NULL, metakeywords text NOT NULL, metadescription text NOT NULL, PRIMARY KEY (id) ) Un kur šamējo likt?
 12. Dari šādi: <p style="width:100px; height:100px; text-align:right; vertical-align:bottom;"><a style="margin-top:40px; display:block;" href="adrese">adrese.lv</a></p> margin-top: (regulē cik aukstu vajag!)
 13. Rekur tak tev iedeva kodu un viss ies... nafig tev čikāties ap font tagu, kas jau ir vēsture (depracated) ?!
 14. kods: <div style="width:200px; height:200px; border-color:#CC3333; border-width:medium; border-style:dashed;"> <a style="vertical-align:middle;" href="kkas">aaaa</a> </div> sāpe: tas viss neiecentrējas (vertikāli), bet gribētos! Varbūt kāds var izpalīdzēt un parādīt kādam vajadzētu izskatīties kodam! Ir variants, taču diezgan greizs (vismaz pašam tā liekas): <div style="width:200px; height:200px; border-color:#CC3333; border-width:medium; border-style:dashed;"> <a href="kkas"><p style="margin-top:100px;">aaaa</p></a> </div> Respektīvi paragrāfa aukšējo malu izmērīt tā lai būtu centrā!
×
×
 • Create New...