Jump to content
php.lv forumi

Mainiigaa ieposteeshana *.txt failaa


Agnisr

Recommended Posts

Probleema sekojosha:

Man ir divi mainiigie, es meeginu vinjus ieraxtiit txt failaa (dati.txt), bet man nekaadiigi nesanaak! Lapu kodi:

http://paste.php.lv/1761

http://paste.php.lv/1762

 

 

 

Kas man tur ir nepareizi, ideaali buutu ja kaads arii paraadiitu kaa to kodu padariit iisaaku - eertaaku(ja iespeejams) ! :rolleyes:

 

Ak jaa un veel vajadzeetu kautkaa vinjus peec tam izdabuut no *.txt failiem aaraa tip paraadiitos piemeeram index.php lapaa ikreiz kaa vinjaa ieieshu ieksaa! Ceru ka saprataat

 

Nebariet mani bargi par liiko kodu bet esmu iesaaceejs PHP, paldies par atsauciibu!

Edited by Agnisr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probleema sekojosha:

Man ir divi mainiigie, es meeginu vinjus ieraxtiit txt failaa (dati.txt), bet man nekaadiigi nesanaak! Lapu kodi:

http://paste.php.lv/1761

http://paste.php.lv/1762

Kas man tur ir nepareizi, ideaali buutu ja kaads arii paraadiitu kaa to kodu padariit iisaaku - eertaaku(ja iespeejams) ! :rolleyes:

 

Ak jaa un veel vajadzeetu kautkaa vinjus peec tam izdabuut no *.txt failiem aaraa tip paraadiitos piemeeram index.php lapaa ikreiz kaa vinjaa ieieshu ieksaa! Ceru ka saprataat

 

Nebariet mani bargi par liiko kodu bet esmu iesaaceejs PHP, paldies par atsauciibu!

15166[/snapback]

 

 

$name = trim( $_POST['name'] );

Link to comment
Share on other sites

hmmm vai pastaastiit kas tas pa zveeru TRIM ir??? Lai es naakotnee zinaatu kaados gadiijumos tas ir jaalieto?

15169[/snapback]

 

taa ir PHP f-cija :)

apskati manuaali :)

 

P.S. novaac tuksumus no stringa sakuma un beigaam-

atstarpes simbols - ir taads pats simbols kaa visi paareejie -

resp. texta laukaa lietotaajs var ievadiit nepiecieshamo simbolu daudzumu izmantojot atstarpes taustinju :)

f-cija shaadaa gadiijumaa novaaks pilniigi visus tuksumus un atgrieziis mainiigaa

veertiibu false :)

Link to comment
Share on other sites

f-cija shaadaa gadiijumaa novaaks pilniigi visus tuksumus un atgrieziis mainiigaa veertiibu false :)

15173[/snapback]

Un es biju domājis, ka fja novāc tikai sākuma un beigu tukšuma simbolus, pie tam, atgriežot šo jauno vērtību kā fjas rezultātu.
Link to comment
Share on other sites

<?php
$datufails='dati.txt';
$write=$_POST['name'].':|:'.$_POST['subname'].':|:'."\n"
;
if(isset($_POST['name'])){
$fd=fopen($datufails,'a+');
fwrite($fd,$write);
fclose($fd);
}else{
echo'<b>Tu aizmirsi ievadiit savu vaardu!</b>';
}
?>  

Edited by blackhalt
Link to comment
Share on other sites

aga un ja pilniigi visi buus tukshumi?

:P

15187[/snapback]

Tad tukšs strings, tas tak loģiski. Netici, pārbaudi:

<?php
 if (trim('  ')==='') {
   echo 'ir tukshs strings!';
 } else {
   echo 'nav tukshs strings!';
 }
?>

Link to comment
Share on other sites

Tad tukšs strings, tas tak loģiski. Netici, pārbaudi:

<?php
 if (trim('  ')==='') {
   echo 'ir tukshs strings!';
 } else {
   echo 'nav tukshs strings!';
 }
?>

15189[/snapback]

 

nu jaa un kaa peec tavaam domaam ir?

peec manaam domaam ''==false :)

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paarbainiiju savu index2.php failu pret BlackHalt piemeeru viss straadaa ja iet caur index.php failu, respektiivi aizpilda laukus, bet ja es eju caur localhost/index2.php man vinjs neparaada veelamo rezultaatu - nenolasa datus no dati.txt! Kaa var izdariit taa lai vinjs to dariitu un kaa pieskirt katram naakamajam ieraxtam savu ID! Varbuut kaads zin kaadu adresi, vai piemeeru kur buutu shaada lieta! Neko nevaru atrast visur ir tikai caur MySql, bet es shaadaam lietaam veel esmu pa zalu! Jau ieprieksh pateicos par sniegto paliidziibu gruutaa briidii! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lai jaunu id piešķirtu vienkārši - tā kā droši vien ierakstus raksti faila beigās, tad nolasi pēdējo ierakstu (tb viņa id), un piešķir jaunajam ierakstam nolasīto vērtību +1. Vienkārši, ne?

 

Kas tie par index(2).php failiem? Mums viņu saturs no zila gaisa jāizdomā?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...