Jump to content
php.lv forumi

Mainiigaa ieposteeshana *.txt failaa


Agnisr

Recommended Posts

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bet loģiski ka jāiet caur index.php, jo tajā ir forma, kur jāievada dati. Ja jau ies pa taisno uz index2.php tad jau nebūs datu ko rakstīt, būs kļūda, un tas tev kodā netiek ņemts vērā!

<?php echo $name = trim( $_POST['name'] ); ?><br>

Neesi padomājis, kas notiksies, ja masīvam $_POST nebūs elementa 'name'??

Link to comment
Share on other sites

īsti nav skaidrs, kapēc divi faili?

Tai izvadāmajā lapā vajag izdrukāt pilnu sarkastu vai ko tur īsti vajag izdrukāt?

15834[/snapback]

Nu kā 1802 (index.php) izvada html kodu formai, un dati tiek postoti uz 1801 failu (index2.php) :)
Link to comment
Share on other sites

man bij doma izveidot kautko liidziiigu zinjaam vai comentaariem, vienalga buutiiba taa pati, tip man vajag lai kad cilveeks ietu uz lapu kaa shajaa gadiijumaa index2.php tad vinjam nolasiitu datus no txt faila un paraadiitu tos! un tip tas index.php buutu lapa ar kuras paliidziibu to zinju var pievienot!

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tu esi iesācējs, tevi neataisno no nemācīšanās un citu iedoto kodu lipināšanu kopā savā kodā. Vajag arī saprast kā kods darbojās.

Pastāsti pats sev, un arī visiem citiem te, ko dara tava 12. rindiņa index2.php failā, gadījumā, ja tiek iets pa tiešo uz to failu (tb netiek vispirms ielādēts index.php fails).

 

P.S. Lai atvieglotu dzīvi sev un citiem, liec visu savu php kodu sākumā rindiņu: error_reporting(E_ALL);

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

man bij doma izveidot kautko liidziiigu zinjaam vai comentaariem, vienalga buutiiba taa pati, tip man vajag lai kad cilveeks ietu uz lapu kaa shajaa gadiijumaa index2.php tad vinjam nolasiitu datus no txt faila un paraadiitu tos! un tip tas index.php buutu lapa ar kuras paliidziibu to zinju var pievienot!

15843[/snapback]

em, te tev nu bija ziemassvētki :)

domāju, ka tev tur tik failā vajag ierakstīt, bet laikam izrādās, ka gribi uzkodēt kaut ko līdzīgu Blogam <_<

A tur jau sākās ritīgā kodēšana ;)

Vai nu mācies un apgūsti PHP pats vai ņem jau kaut ko gatavu un uzticies svešam kodam.

 

Hotscripts.com :: PHP :: Scripts and Programs

Link to comment
Share on other sites

Bubu tur jau taa lieta, ka es veelos ieguut jau straadaajoshu kodu un tad binju izstudeet, kas ko veic utt. Manupraat, taa ir vieglaak un atminjaa labaak paliek redzeets, izstudeets kods, nekaa kas tu mokies un galu galaa nesasniedz veelamo rezultaatu, tad taa arii nesaproti kas pie vainas! Tuliit mani atspaardiis! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kurš ta te tagad no mums mokās? Pats redzi, cik grūti iebraukt svešā kodā, ja nezini pamatus. Cilvēk, jāsaprot arī nedaudz elementārākas lietas nekā cita koda kopēšana. Piemēram, ko viena vai otra fja dara, vai arī ko nozīmē šāda vai citādāka valodas konstrukcija (tb jāmāk sintaktiski un sematiski saprast kodu). Un te nu tev bez manuāļa lasīšanas neviens nevarēs palīdzēt.

Es tev tāpēc citā postā teicu - pastāsti, ko dara 12. rindiņa, a redz tu to nemaz nevari, tu tikai gatavu kodu kautkur ielikt gribi.

Programmēšana bez dokumentācijas lasīšanas ir diezgan apgrūtinošs ja ne pat pavisam neiespējams process.

Link to comment
Share on other sites

sen jau esmu izstudeejis www.w3schools.com, bet tieshaam php.net neesmu dzili studeejis, tas jaatziist! Man vinjs liekas kautkaads neparociigs, nu nepatiik un viss, bet laikam vien jaastudee buus jo citu tik siiku resursu atrast nevaru! Labi studeeshu php.net manuaali, pirmajaa skataa liekas ka klaasies gruuti, jo f-ciju ir tik daudz ka galva reibst! :rolleyes: Noveelat man veiksmi! :rolleyes:

 

hmm bet ko preciizi noziimee str_replace(chr(10), " pat php.net nevaru atrast!

Edited by Agnisr
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...