Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams PHP programmētājs gabaldarbam


Marija85623

Recommended Posts

Dude, what? Kāpēc lai viņš tā vienkārši dalītos ar kodu, par kuru maksājis naudu?

Kāpēc gan ne? Tesseract jau, piemēram, arī var par velti izmantot, bet tur koda ir krietni, krietni vien vairāk.

Daudzi opensource projekti tieši tā strādā, ka kāds, kuram steidzami vajag, samaksā par konkrētu funkciju, kura pēcāk ir pieejama visiem.

Tā ir "jaunā" labākas un attīstītākas pasaules filozofija.

Link to comment
Share on other sites

Stipri šaubos, ka viņa uzņēmums ir ieinteresēts opensourcēt savu kodu.

 

Tavs piemērs ir par pavisam ko citu - cilvēks, kurš izmanto open-source projektu, samaksā tā developeriem par feature request izpildīšanu.

Šeit iet runa par uzņēmumu (99% closed source), kurš pasūta kodu no svešas personas. Tādi uzņēmumi, it īpaši Latvijā, ar kodu nemētājas.

Link to comment
Share on other sites

Šeit iet runa par uzņēmumu (99% closed source), kurš pasūta kodu no svešas personas. Tādi uzņēmumi, it īpaši Latvijā, ar kodu nemētājas.

 

Slikta un nemoderna prakse. Latviešiem ir tāds teiciens - suns uz siena kaudzes.

Paskaties, kā twitter, facebook, google un daudzi citi lielie lielu daļu no sava koda bāzes un iekšēji izmantotiem rīkiem un bibliotēkām atver.

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši izsaku savas domas. Atkarībā no samaksātās summas, it īpaši, ja kods būtu paredzēts darbam, es to arī neatklātu plašākai publikai. Darba ētika.

Ja tas būtu manis rakstīts kods, kāda atsevišķa bibliotēka, kam ar darbu nav tieša sakara, tad ir cita lieta, tādas es pats esmu savā githubā nošārējis.

Facebook/twitter tas ir izdevīgi, jo tas viņus popularizē un ļauj atrast darbiniekus. No latviešu uzņēmumiem labi ja draugiem.lv būtu jēga ko tādu darīt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...