Jump to content
php.lv forumi

iepirkšanās grozs


laucinieks

Recommended Posts

Sveiki,

lieta tāda, ka nemāku uztaisīt, lai vienā sesijā saglabājas vairāki id, respektīvi taisu iepirkšanās grozu, katalogā katram produktam ir iespēja pievienot grozam, kurš uztaisa linku -

"katalogs.php?navi=pievienot&id=(mantas id, kas tiek vilkts no datubāzes)"

tālāk, notiek sekojošais -

	if ($_GET['navi'] == "pievienot")
{
$_SESSION['items']++;
$_SESSION['...'] = $_GET['id']
}

Apstājos pie tā, kā lai uzkrāju visus iepirkuma groza id, lai viņi nepazustu pārlādējot lapu un lai nepazustu, kad pievieno citu mantu.

Paldies jau iepriekš,

Laucinieks.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daGrevis, tu man tagad ar tām sesijām mazliet saputroji - vaitad nav tā, ka 2 cilvēki onlainā, un katram ir sava sesija? Tas ir - vienam cilvēkam sessija['items'] ir piemēram 3 bet otram 6, un viņi savā starpā nekā nesummējas, vai arī es kaut ko kļūdos?

Laucinieks

Link to comment
Share on other sites

daGrevis, tu man tagad ar tām sesijām mazliet saputroji - vaitad nav tā, ka 2 cilvēki onlainā, un katram ir sava sesija? Tas ir - vienam cilvēkam sessija['items'] ir piemēram 3 bet otram 6, un viņi savā starpā nekā nesummējas, vai arī es kaut ko kļūdos?

Laucinieks

 

Nu ir tieši tā kā Tu saki... vai tad Es kā savādāk pateicu? :D

Link to comment
Share on other sites

Tagad apstājos pie problēmas, kā visas detaļas izvilkt no datubāzes, kad esi sadaļā grozs. Tātad ir vajadzīgs no datubāzes izvilkt, nosaukumu, cenu un katram izvilktajam pievienot lauku daudzums, kuru mainot tas saglabājas sesijā (labi par pēdējo ir skaidrs), tātad par izvilkšanu, kā var uztaisīt, lai viņš velk ārā no datubāzes produktus kam id ir piemēram 1,8 un 10. (kuri tiek ņemti no $_SESSION['ids']) un pēctam tiek izveidots cikls,

while ($produkti = mysql_fetch_array(mysql_query($selects)))


{
$produkti['nosaukums']
$produkti['cena']
<insert type"text" value="1" name="daudzums" size="4" />
}

 

Kaut kā tā. Tātad, ja tiktu līdz while ciklam visu saprastu, bet līdz tam kaut kā netieku.

P.S. Par tām sesijām, ko jautāju augšā mazliet pārlasīju daGrevis teikto. Atvainojos.

Laucinieks.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Paldies :).

Vēl 2 pēdējās lietas, kuras nevaru nekādīgi izdarīt -

1) tam pašam cart kodam -

while ($produkti = mysql_fetch_array(mysql_query($selects)))


{
$produkti['nosaukums']
$produkti['cena']
<insert type"text" value="'.$daudzums.'" name="daudzums" size="4" />
}

kā lai uztaisa, lai $daudzums būtu visi $_SESSION['ids'] vienādie id skaits. piemēram ir sešas mantas ar id 8, tad $daudzums ir 6, bet ja ir 2 mantas ar id 5 tad daudzums ir 2.

2) Cart koda beigās ir poga pasūtīt, pēc pogas pasūtīt uzspiešanas atveras forma, kurā jaizpilda vārds uzvārds, adrese, telefons bla bla. un uzspiežot submit - visas post detaļas no formas ieliekas attiecīgajā tabulā (adrese,telefons, vards..) (zinu kā izdarīt) un cart detaļas (nosaukums, id un daudzums (katrai precei) ieliekas datubāzē tabulā apraksts šādā formātā - "id - 8, nosaukums - tests, daudzums - 3; id - 5, nosaukums - test2, daudzums - 1; ...) (nezinu kā izdarīt).

Vienu no visiem produktiem varētu saglabāt sessijā, bet ar pārējiem, atkal jātaisa array's cik noprotu, bet kā man to izdarīt, manā gadījumā, ja visi dati iepriekš tika izvilkti no datubāzes, un izvadīti while ciklā. Cerams sapratāt, ko domāju.

Paldies jau iepriekš,

laucinieks.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

UPDATE: kaut ko pats mēģināju dar'ti ar pirmo jautājumu -

while ($produkti = mysql_fetch_array($do_select))
{
if ($id < 2)
{
$id = 1;
}
$daudzums = array_count_values(implode(', ', $_SESSION['ids']));
echo $daudzums;
echo '
<tr>
<td>'.$id.'</td>
<td>'.$produkti['nosaukums'].'</td>
<td>'.$produkti['cena'].'</td>
<td><center><input type"text" value="'.$daudzums.'" name="daudzums" size="1" /></center></td>
</tr>
';
$id++;
}

bet izmet warningu - Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...