Jump to content
php.lv forumi

hosting un domain


gunmetal

Recommended Posts

Man ir domains piemēram saits.lv, tad izveidoju sais.lv/forums Tas ir reāli, ka pārvēršu saits.lv/forums uz forums.saits.lv ? Cipa viss stāv public_html bet forums stāv public_html/forum Tas ir reāli kāda saita sadaļai uzlikt subdomain?

Forumā var ieiet gan caur saits.lv/forums gan forums.saits.lv Cipa stāc uz viena hosting tikai 2 domain

Cerams sapratāt ko domāju.

Link to comment
Share on other sites

nu tad atliek lasīt par to kā ir uzbūvēts internets, kā browseris zin, kuram domeinam atbilst kāda ip adrese, par to kā apache zin pie kuras mapes jāgriežas uz konkrēto pieprasījumu.

Hmmm Cipa doma tāda, ka apache noteikt, kur iet ja rakstīšu forums.saits.lv un tad datus ņems no saits.lv/forum bet paliks ar subdomain forums.saits.lv

Kipa tavo?

Link to comment
Share on other sites

Nē doma tāda, ka tu tagad vēlies kaut ko panākt, bet nezini kā tieši, bet esi iedvesmas pilns un ķeries pie interneta uzbūves pētīšanas, meklē goolē un lasi vienu aprakstu pēc otra, tad ķeries klāt un izpēti kā strādā DNS, lasi, lasi, lasi, visbeidzot sāc lasīt vienu apache konfigurācijas tutoriāli pēc otra, līdz beigās tev pilnībā kļūst skaidrs kā to un vēl dauz ko vairāk izdarīt.

 

P.S. Es parasti tā daru. Ja man kaut ko vajag zināt, ko es nezinu, tad pēc pāris dienām es ne tikai to zinu, bet tajā jomā par un ap esmu "eksperts", jo esmu izlasījis desmitiem aprakstu, tutoriāļu un manuāļu.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Nē doma tāda, ka tu tagad vēlies kaut ko panākt, bet nezini kā tieši, bet esi iedvesmas pilns un ķeries pie interneta uzbūves pētīšanas, meklē goolē un lasi vienu aprakstu pēc otra, tad ķeries klāt un izpēti kā strādā DNS, lasi, lasi, lasi, visbeidzot sāc lasīt vienu apache konfigurācijas tutoriāli pēc otra, līdz beigās tev pilnībā kļūst skaidrs kā to un vēl dauz ko vairāk izdarīt.

Tā kā es pēc dabas esmu slinks, tāpēc to nedarīšu, tas ir 100% Man pat bija slinkums mācīties PHP, bet iemācījos citā veidā... Bet paldies :)

Link to comment
Share on other sites

who_i_am - Tiešām bik neesi saspiedis galvu. Okey rīt paciemošos pie tevis, atradīšu tavu room, jāparunā privāti.

Takš tādus idiotismus vari nemētāt šeit.

@gunmetal

Teiksim tev tai public mapē ir mapes

#jancis

#andris

#ivars

 

ja caur virtual hostu pareizi saliekot teiktim IP vai subs tev oiet tā http://andris.saits.lv tad vhost paņems andra mapi, ja būs uzlikts ivara, tad paņems ivara, utt. katrā gadījumā virtual hosts, ko codez deva ir tavs risinājums.

 

EDIT: W T F, Kemito is talking about?

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...