Jump to content
php.lv forumi

sandis_m

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  480
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sandis_m

 1. Full-time darbojos. Freelancam nav laika. Pat ja tas būtu tikai un vienīgi freelance - totāla finans. nestabilitāte, vismaz LV. Jāmenedžē, jāmeklē klienti.. Strādājot remote zemāka produktivitāte.
 2. Ne-programmētāji man saka, ka Parse rullē un tagad tas ir jāizmanto un nekādi mysql nebūs. Bet kautkā skeptiski raugos uz lokālās datubāzes pilnīgu aizvietošanu ar Parse pieprasījumiem. Izmantot abus mysql un Parse? Vairāk par to Laravel auth. Feeling confused.
 3. Ēnojums "Why study in Latvia" too much somelike 2005. Zaļā izvēlnes krāsa neiet kopā ar tipa iedzeltenīgo logo un .. Neesmu dizaineris, bet pie web friendly krāsām un krāsu salikumiem ir jāpiestrādā. Tas vairāk dizainiski. Pārējo neņemos skatīties un analizēt.
 4. Idejiski jau kautkas uz to pusi tiek piekopts. Tas ir tīri normāli un noderīgi. Savā ziņā atslodze no citiem darbiem un brīva vaļa izpausties.
 5. oi cik kruta visiem.. :D IBM KB-9910 in da house. Man tāpat kā ar skārienjūtīgiem telefoniem - pazūd/lūzt, tāpat visas labās klavieres tiek aplietas ar kafiju. Mistika, bet oldschool varianti man labu laiku turās. :D
 6. 1. Izveido HTML formu 2. Nopostē datus uz php skriptu, kurš datus saglabā datubāzē
 7. Tev jābūt reģistrētam kā nodokļu maksātājam. PN, IK, SIA, etc.
 8. sandis_m

  Filmas

  Ir te kāds gaišreģis?
 9. Var arī paņemt to draugu, kas CSS rakstīja? :0
 10. Ok, izdarīju to tā WHERE (((Format(Left([Table.datums],10),"yyyy\.mm\.dd\."))>="2012.07.01"));
 11. Nezinu kāpēc, pats netaisīju to tabulu, bet mainīt neko nevaru. Kādā formātā tas datums ir, tāds arī ir ('15.07.2012 - 30.09.2012')
 12. Kādā sakarā LIKE, ja man vajag konkrēti atlasīt ( > 01.07.2012 ) lielākus datumus par 1.jūliju
 13. access tabulā ir Text lauks ar datumu šādā formātā: 15.07.2012 - 30.09.2012 Vajadzētu kaut kā iekš query atlasīt tās rindas, kur sākuma datums > 1. jūliju
 14. sandis_m

  Ir izdoma

  That's one small step for a men, a giant leap for mankind. Izcili!
 15. sandis_m

  Nulle

  A kāpēc tad tu esi šajā PHP.lv forumā, ja nezini kādā valodā taisīt?
 16. Pirms darba uzsākšanas kopīgi jāizveido tehniskā specifikācija ar veicamajiem darbiem pēc kuras attiecīgi tiek sastādīts līgums. Ja kaut kam nepiekrīt, lai maksā sodu.
 17. Nu labi. Laikam jau nebūt tam tā kā es biju domājis. Kaklz, sākumā jau domāju kaut kā tā, bet... laikam tomēr būs virzīties Sandim uz MVC pusi.
 18. sandis_m

  SET, GET

  Kā un vai ir iespējams realizēt šādu lietu: ... ka mainīgais tiek definēts kaut kur contentā , bet tiek izvadīts headerī.
 19. Reizēm jau der kaut ko tadu palietot.
 20. Man, lūdzu, vajadzētu Facebook skriptu ar integrētu semantisku pašuzlabošanās un atkļūdošanas sistēmu, kas spēs organizēti izsūtīt automātiskus support tekstus un pieņemt reklāmas piedāvājumus, kā arī cilvēcisku automātisku kontaktēšanos ar sadarbības partneriem. GRIBU šito visu, lai darbojas uz beerSQL datubāzes, iekļaujot administrēšanas programmu Linux'am. Tātad, uz doto brīdī budžets sastāda 5 LVL Iespēja nopelnīt lielu piķi! Disclaimer: Uztvert piedāvājumu saprāta robežās.
×
×
 • Create New...