Jump to content
php.lv forumi

Jauna hostinga atvēršana


Recommended Posts

Sveiki, man jums ir viens liels jautājums, es vēlos atvērt hostingu!

Nomājot šo iespēju šiet http://www.hosting24.com/reseller.php

 

Tā kā hostings galveno kārt apkalpos latvijas auditoriju, tad īsti nezinu kas man vajadzīgs vai man obligāti javeido firma?

Vai uz mani attiecās autortiesību noteikumi!?

Ko darīt ar tiem nodokļiem?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja taisies tirgoties LV teritorijā, tad nodokļi būs jāmaksā. SIA tagad var diezgan lēti nodibināt.

 

Vienīgi, šaubos vai kaut ko diži nopelnīsi, ņemot vērā, cik pārpildīts te vietējais hostingu tirgus, pat par latu mēnesī var dabūt relatīvi normālu hostingu :)

 

Tad drīzāk ar kādu sms šopu var vairāk nopelnīt :D

Link to comment
Share on other sites

Tā kā hostings galveno kārt apkalpos latvijas auditoriju, tad īsti nezinu kas man vajadzīgs vai man obligāti javeido firma?

Vai uz mani attiecās autortiesību noteikumi!?

Ko darīt ar tiem nodokļiem?

Nee nav obligati to dariit, jo ir arii citas Alternativas komercdarbibas formas - Indvidualais komersants.

(precizak jagriezjas VID , tur arii var visu noskaidrot )

Nodoklji bus jamaksaa, tatad japadoma (jaiemaacas? ) , par to kas kartos Gramatvedibu.

Ko nozime, "Vai uz mani attiecās autortiesību noteikumi!?" , Vai esi kaads iznjemums??

Ja, hostee svesas lapas (iznoma savus kompja resursus, tad par autortiesibu ieverosanu rupejas konkretais klients.

Tik nu neieteiktu, ljaut hosteet 'torentus' etc...

P.S. "SIA tagad var diezgan lēti nodibināt.", lojoti nosaciits , apgalvojums.

Jo:

valsts nodevas nebut nav atceltas , tapat visi citi ar dibinasanu saistiitie izdevumi.

Samazinats ir tikai sakotneji nepieciesamais sttutu kapitals.

BET!!! viena gada laikaa tas jauzkraji liidz tiem pasiem 2K Ls, piedevam jaiegulda rezerves fondaa, taatad faktiski to naudu isti apgrozit nedriikst ..

Prestataa, ja uzreiz ieguldi statutu fonda tos 2K, td burtiski nakamaja diena pec firmas registresans vari shamos sakt apgrozit - lasi mierigi iznjemt no bankas ...

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadijumā, ja atveru free hostu, man nekas nav jāmaksā?

Nee ja nenjem NEKADU samaksu, reklamas pakalpojumi arii skaitaas KomercDarbiiba ( arii Googles reklama, jo reali ar to centies iegut sev matrealu labumu )

nav jau jabuut noteikti naudai , pietiks ja guusi JEBKADU matrealu labumu, tad reali jagriezjas VID (pec LR likumiem)

--

protams pastav jau dazadi iznjemumi, teiksim VIENREIZEJS pakalpojums ;)

Link to comment
Share on other sites

Es dzirdēju , ka varot apiet likumus, ka piemēram lai dabutu sev ausgtaku plana tarifu tu ziedo musu projektam, no ta liakam tiek nonemti nodokli bet nekadi apiri nav vajadzigi!

 

ā jā esmu nepilgadīgs (17), bet dzirdēju ka var no 16 kkadu bidrību atvērt :/!

Link to comment
Share on other sites

Es dzirdēju , ka varot apiet likumus, ka piemēram lai dabutu sev ausgtaku plana tarifu tu ziedo musu projektam, no ta liakam tiek nonemti nodokli bet nekadi apiri nav vajadzigi!

ā jā esmu nepilgadīgs (17), bet dzirdēju ka var no 16 kkadu bidrību atvērt :/!

Jebkursh ienakums ir jadekleree VID. Un kas taa par likumu apiesanu, ja tomer nodokljus maksaasi?

nav vienkarsak nokartot papirus?

Un ja tev nav 18 tad diemzel buus jaluudz vecku palidziba ( pats vari but ipasnieks, bet VID papirus isti parakstiit nevaresi)

Link to comment
Share on other sites

Teoretiski es varu atvēr hostingu kurš nepieprasīs nekādu reklāmas pakalpojums un nekādas zieošanas kurš negūs nekādus ienākumus bez papiriem??

 

Visas cpanel licenzes ir http://www.hosting24.com

 

P.S. kas īsti notika ar hostplex, man ir bailes ka ar mani nenotiek kkas līdzīgs!

Edited by toms42
Link to comment
Share on other sites

Izskaidrojiet man muļķim, kāda jēga ir uzturēt bezmaksas hostingu?

Nu es vēlos līdz konkreitam datumam kad man paliks 18 atvērt bezmaksas hostingu, lai tauta priecājas un brīnas, pēc ši datuma es planoju pariet uz maksas pakalpijumiem!

Link to comment
Share on other sites

Teoretiski es varu atvēr hostingu kurš nepieprasīs nekādu reklāmas pakalpojums un nekādas zieošanas kurš negūs nekādus ienākumus bez papiriem??

jaa droshi :)

Kamer nehostesi neko aizliektu, un negusi pelnju nekas nebuus. Bet kaada jega??

Pat ja guusi pelnju, max buus administrativaa lieta, kadi paris simti LS. un viss..

Netljauta komercdarbiiba, tas nav kriminals, bet gan administrativs parkapums.

Galvenais ka jabuut visam licencem etc. ( nu uz LINUX, Mysql, PHP... neviens klat nesiesies, ari par visiem paneljiem etc.. )

Galvenais lai nebutu netljautu Mazomiksto end liidzigu produktu.. un arii tas viss buutibaa ir tikai nauda lietas..

--

Bezmaksas hostiem ir citas problemas -> tiek hostetas lapas kas principali parkapj LR likumdosanu ..

Tas nozime ka vismaz 80% klientus naksies pasuutiit triis majas talak ..

manuprat bezmaksas hostus paarsvara izmanto visaadi CS, trakeri, & citi 'darbonji', kas negrib isti atklat savu personibu, vai ari stipri nelieliem & nenozimigiem projektiem, kuriem dazreiz tiesam zel izteret tos paris Ls menesii. (kads neliels privats blogs etc. )

Link to comment
Share on other sites

jaa droshi :)

Kamer nehostesi neko aizliektu, un negusi pelnju nekas nebuus. Bet kaada jega??

Pat ja guusi pelnju, max buus administrativaa lieta, kadi paris simti LS. un viss..

Netljauta komercdarbiiba, tas nav kriminals, bet gan administrativs parkapums.

Galvenais ka jabuut visam licencem etc. ( nu uz LINUX, Mysql, PHP... neviens klat nesiesies, ari par visiem paneljiem etc.. )

Galvenais lai nebutu netljautu Mazomiksto end liidzigu produktu.. un arii tas viss buutibaa ir tikai nauda lietas..

--

Bezmaksas hostiem ir citas problemas -> tiek hostetas lapas kas principali parkapj LR likumdosanu ..

Tas nozime ka vismaz 80% klientus naksies pasuutiit triis majas talak ..

manuprat bezmaksas hostus paarsvara izmanto visaadi CS, trakeri, & citi 'darbonji', kas negrib isti atklat savu personibu, vai ari stipri nelieliem & nenozimigiem projektiem, kuriem dazreiz tiesam zel izteret tos paris Ls menesii. (kads neliels privats blogs etc. )

 

 

Cik saprotu visas licenzes ir tam hostingam, bet ja zem lapas uzrakstu ka par visu saturošo informāciju atbilt klients, tad tik untā tikšo sodtī piemēram par to pašu nelagalo IPB lietošanu?

Link to comment
Share on other sites

tad tik untā tikšo sodtī piemēram par to pašu nelagalo IPB lietošanu?

Ja buus Juridisks LIGUMS ar klientu, tad protams nee, jo tur sho lietu var atrunaat...

Bet nu ja teiksim klient tures nelegalas filmas/muziku, tad var sanakt ka uz laiku skjirsies no sava servera.

Vienkrshi serveris var tikt konfiscets, uz izmeklesanas laiku, protams ja pieradisies, ka pie vainas ir klients, tad savus dzezus dabusi atpakalj...

Taa kaa jabut LIGUMAM tad nevajadzetu buut nekaadam problemaam.

Bet sheit paradas taa lieta, ka kursh tad uz frajaa hosta gribes to noslegt.

Link to comment
Share on other sites

Bet līgumu taču var nolēgt aizpildot to pāšu registrāciju, tādu pašu kā makasas hostingiem, vai tad nē?

 

Būtu ļoti pateicīgs ja varētu iedot savu skype, lai turpmāk kā rīkoties varu uznāt privāti! (atsūti lūdzu PM)

Link to comment
Share on other sites

lai turpmāk kā rīkoties varu uznāt privāti!

Teoretiski tiesam taa arii ir, attalinatais liguma slegsanas veids.

Vienigi kaa reali pieradisi ka tas tiesam bija konkrets cilveks???

Tikpat labi shamie var pateikt ka tas ir tavs, un vinji tikai piepaliidz..

Tapec Optimali ir RAKSTISKS Ligums, visaz dabusi taa cilvecinja autografu, ka uznjemas pilnu atbildiibu ..

 

 

Vispar shos jautajums labak risini ar profesonala jurista paliidzibu. pats varu palidzet, tik vien cik saskaries ar Komercdarbibu kaa taadu...

P.S. Savu skype bez ipashas vajadzibas apkart nedailjaju ...

 

Edit: Aizmirsu piebilst ka LR ir BEZMAKSAS konsultacijas jaunajiem komersntiem ..

Nepateikshu kur , un kaa , bet toch zinu ka ir ... Un tur jau vecuma ierobezojums nepastav.. Taa kaa samekle shamas un uzzinasi visus intresejoshos jaut...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...