Jump to content
php.lv forumi

atpakaļskaitīšanas scripts


Puika1

Recommended Posts

Briedi, vai tad tavs skripts būs precīzs? Padomā, katra lieta aizņem noteiktu mikrosekunžu skaitu - lai izpildītos. Ja cikls "ies pa apli" jau 10'000'000 reizi, tad tā "nobīde" jau varētu būt pat 0.1 sekunde!!! =D =D

Link to comment
Share on other sites

Klasiski countdown ir noteikts sekunžu skaits:

$seconds = 60; # cik sekundes mums jāskaitā
$start = time();
while(time()-$start < $seconds){};

#otrais variants
for ($seconds = 60; $seconds > 0; $seconds--){
 sleep(1);
}

Precīzāk diezvai dabūsi.

Edited by Леший
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Atvainojos par veca topika pacelšanu , bet piereģistrējoties es nevaru cept topikus !

 

lieta tāda , ka man nevajag countdown taimeri - tas man viss ir , bet man vajag variantus , kad jūzeris izlogojās ārā no vietnes - laiks apstājas un , kad ielogojas varu atkal viņu palaist un pabeigt darbību ! vēl varētu kādu ideju kā palēlināt laiku uz pusi [1sek = 2sek], kad jūzeris ir offline un kad ienāk atpakaļ laiks aiziet savās sliedēs !

 

Tas viss ir uz countdown no 60.00 - 0.00, piemēram !

 

Paldies ...

Link to comment
Share on other sites

No pārlūkā ielādētas lapas ik pa laikam(piemēram katras 10 sekundes) ir jāsūta dati uz serveri, kur piefiksē laiku lietotājam.

Ja lietotājs lapu aizver, paliek uz servera viņa pēdējais aktīvas lapas laiks. Pēc tā vari sarēķināt cik ilgi bijis neaktīvs un izdarīt kādas darbības tam atkal ienākot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...