Jump to content
php.lv forumi

google chrome spiego?


Devils666

Recommended Posts

es atkal uz safari neko nevaru normāli patestēt, jo viņš fona kko pa hdd bez apstājas dara!!! pa netu trafiks nekāds lielais nav, tb nekādu infu prom nesūta, bet kko skanē gan! es jau viņiem rakstīju (tipa tam safari ir tāda feedback formiņa), ka tā ir slikti darīt ;)

 

šajā ziņā chromei ir tas pats prikols, kas safari, taču tas izpaužas 10x mazāk. un tā kā abi browseri iet uz to pašu WebKit engine, tad html/css testēju uz chrome un pieņemu, ka uz safari arī būs ok

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

nu jā, engine liekas pat labāk par firefox, jo labāk strāda

 

vienīgais lieta par to, vai vini sūta tikai lapu statistiku vai kaut ko vairāk... piemēram paroles un tml

 

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=Is+Google+Chrome+spying+all+of+us%3F&btnG=Mekl%C4%93t&meta=&aq=f&oq=

 

ļoti daudz ieraksti, isteniba par šo tēmu

Link to comment
Share on other sites

These Terms of Service apply to the executable code version of Google Chrome. Source code for
Google Chrome is available free of charge under open source software license agreements at
http://code.google.com/chromium/terms.html.

 

es teiktu, ka ir open source

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau ir pieejams pirmkods - kompilē pats un lieto to, par ko esi pārliecināts. Dokumentācija, kā uzkompilēt Chromi ir ļoti izsmeļoša un detalizēta.

 

Vēl var apskatīties uz SRWare Iron. Tas ir tieši tas pats, kas Chrome, tikai ar izvāktām lietām, kas saistītas ar datu sūtīšanu uz Gūglei (automātiski updeiti, client id, timestamp, suggest & cits stuffs): http://www.srware.net/en/software_srware_iron.php

 

Galugalā var paņemt WireShark un apskatīties precīzi kas sūtās prom no tevis. Vai sākumā, vai beigās ar visiem papildus pievienotajiem kodiem...

Link to comment
Share on other sites

Kautkad biju uzlicis Iron, bet toreiz tas lēni updeitoja versijas, tāpēc lietoju Chrome. Neredzu iemesla nelietot to. Nu un ka sūtās kautkāds datums, vai automātiskie updeiti? Windowsam tie arī sūtās, nu un? Vai man žēl. Stipri apšaubu, ka Chrome sūta tava draudziņu.lv akkounta paroli uz Google serveriem. Cilvēki tādas lietas ātri vien pamanītu un saceltu lielu haju.

Link to comment
Share on other sites

2easy: Man Safary dara tieši to pašu, cītīgi kruķī HDD.

Link to comment
Share on other sites

uzsinateljeu SRWare Iron, sakonfigureju visu un perfekto

browseris uz serveri nesutis nekādus tekstus ko rakstu vai tamlidzigi

 

tnx bubu :)

es jau šim biju uzskrejis virsu, bet likās ka ir kaut kāds kreisais browseris, tapec negribējās instalēt, bet nu tgd ir ok :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...