Jump to content
php.lv forumi

For $i = 0... $i < ... i$++ izpilde pa solim.


raabis

Recommended Posts

OK. Mēģināšu savu domu noformulēt saprotami.

 

Vai ir veids, kā cilpu var apturēt katru reizi kad tā sākas no sākuma vienā vietā, funkcijas viducītī...līdz brīdim kamēr spiežu submit. Pēc submit tā turpinās, uztaisa apli un nonāk atkal tajā vietā, kur es spiežu submit...un tā visu laiku, kamēr $i sasniedz iepriekš nodefinēto vērtību. Līdz šim man izdodas tikai visu cilpu izšaut vienā setā.

 

Drošvien jau nav iespējams, tāpēc uzreiz jautājums, dodiet mājienu, kur varētu meklēt risinājumu.

 

Gribu 90 reizes ielādēt vienu un to pašu logu, katru reizi ar citiem mainīgajiem.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Laikam pie vainas ir vēlais laiks, bet es tiešām nesapratu, ko tu īsti vēlies panākt ;( Vari mēģināt paskaidrot sīkāk?

 

Reku ir kaut kas no tā ko sapratu:

php

$stop = (isset($_GET["hidden_stop"])) ? $_GET["hidden_stop"] : 1;
for($i = 0; $i < 90; $i++) {
 if($stop == $i) {
   break;
 }
 //te kaut kas notiek, kas gribi lai notiek ciklā
}
$stop++;

 

html

<input type="hidden" value="<?php echo $stop; ?>" name="hidden_stop" />

 

 

Bet es ļoti šaubos, vai tas ir tas ko vēlies.

Link to comment
Share on other sites

OK. Mēģināšu savu domu noformulēt saprotami.

Vai ir veids, kā cilpu var apturēt katru reizi kad tā sākas no sākuma vienā vietā, funkcijas viducītī...līdz brīdim kamēr spiežu submit. Pēc submit tā turpinās, uztaisa apli un nonāk atkal tajā vietā, kur es spiežu submit...un tā visu laiku, kamēr $i sasniedz iepriekš nodefinēto vērtību.

Nee ar PHP tas nav iespejams jo PHP izpildas servera pusee, bet Submits Klienta pusee, tatad reali skripta ( konkreta) nav Tieshas saites ar Klienta pusi, tas ir domeju Reala laikaa .

---

Risinajums to visu veidot ar AJAX un Java Scriptu ..

Js skripta ieliec globlu mainigo kuru ar submit padzen uz prieksu ,

talak doto skaitiitaju kaa GET ( POST) vertibu padot AJAXam kas savac no PHP vajadzigo formu .. ko arii izvadi ...

Link to comment
Share on other sites

Paldies!

značit tomer jāķeras pie AJAX un Javascriptiem...te nu ir tā lieta , no kuras visvairāk baidījos. Bet kas jadara, jadara.

 

bubu, par to ciklu - cilpu, kā pareizi īsti...

 

- kāpēc manuālos tiek izmantots vārds 'loop' kad iet runa par 'for'? Loop pārsvarā tiek tulkots kā cilpa. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu datorvalodā loop nav nekāda cilpa :))

OK. Labi, ka bieži nenākas izmantot LV datorvalodu, bail ko vēl atklātu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...