Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


9876

Recommended Posts

Visu cieņu pret Venom un Kaklz, es tiešām zinu jūsu līmeni php jomā un ir pilnīgs respect pret jums.

 

Pagaidām nav redzēts neviens, kas spētu uztaisīt vienu projektu kaut vai pus gadā.

 

Tomēr, šeit tiek piedāvāta iespēja iegūt pieredzi, kuru lepnās firmās diez vai var. Šeit netiek meklēts koderis, kas māk visu, zin visu un kuram taisās makāt mazu algu.

Ja cilvēks var pierādīt, ka viņš spēj padarīt vairāk un ir nozīmīgs, šādam cilvēkam būs gatavi makāt vairākkārt lielāku attalgojumu..

te nu tiek gvelztas mulkiibas. es normaalu projektu uzcepu nedeeljas laikaa. kad buus pabeigti iemetiishu linkus. sarezgiiti iipaski naf bet vienkaarshi arii neee.

star citu stundas laikaa var daudz sacept. ja vajag tikai divus linkus. cik noprotu tad dizainam nav noziimees. un tad jau notepadaa var uzskriceleet :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robis te raxtiija ka neesot kaadu laiku programmeejis. taa tax ir vinja probleeema. tev jau vajag to darbu. pats vainiix ka nemaacies un neprogrammee. tai uzdevumaa phpMyadmin tika dots - tabulas izveide maximaali 10 min - ne vairaak.

tur nu nekaadu html nevajag. vareetu teikt ka tiir pieprasiijums no DB un ar ciklu izvada linkus. domaajaams ka stundas laikaa tas ir paveicams.

 

te darba njeemeejs mineeja ka neviens to nav padariijis, tas tapee ka tie kas tieshaam maak php, jau straadaa, a kas tikai saka ka maaak, tad arii meklee un dara sazin kaadas lietas(meegina jaunu divriteni izdomaat).

 

bet nu tie 130 pa meenesi + sesdienas. atvainojiet. es maajaas straadaajot (tieshi php&mysql) vairaak nopelnu. + veeles maacos augstskolaa dienas grupaa.

ja tur 6 dienas nedeeljaa jaastraadaa, tad jau tur i baigie projekti plaanos. un manas domas = taadas ka ne mazaak kaa 350. kaut gan varvuut jau ka kaac atradiisies kas pa tiem 130 straadaas ....

Link to comment
Share on other sites

viskautkas ir paveicams stundas laika, ja ieiet ritmaa un ir iekshaa darbaa! es saprotu, pats vainiigs, bet iisteniibaa tam ir aarkaartiigi liela noziime, cik sen peedeejoreizi esi uz datora dariijis kaut ko 'nopietnu', it sevishkji shajaa jomaa...

Tagad esmu gan atkal iesilis un jau straadaaju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

×
×
  • Create New...