Jump to content
php.lv forumi

Palīdziet ar eBAY


Snaip3Rs

Recommended Posts

Es vēlos uzdot jautājumu vai kāds ir pircies eBAY?

Es vēlos nopirkt telefonu un shiping war līdz latvijai, bet vai tur var apipista ar?

Un ja es pasūtu kur tad es viņu varu saņemt?

Un kā ar to bind ja es nosolu tur 80$ un esmu pedejais solitājs man jāsamaksā ar karti un sūta man šurp? Un kur var redzēt cik ilgi sūtīs?

 

Lūdzu ja jūs tik domājat vai neko nezinat nespamojiet!

 

Es ceru uz atsauksmi jo te nav ne tikai mazi bērni bet arī pieauguši cilvēki kas spētu atbildēt!

Link to comment
Share on other sites

1) bez angļu valodas tev būs pagrūti.

 

nu ebay katram pārdevējam (kad preci skaties) ir atsauksmes (labajā pusē [seller info]) un viņa reitings.

 

piemēram:

Seller info

ggrave1 ( 1122 ) => uz tā skaitļa var uzspiest un redzēt pozitīvās/negatīvās atsauksmes.

tur arī var palasīt.

 

tur arī var redzēt vai ir sliktas atsauksmes.

parasti ir arī "buy now" poga.

ar bid ir tā ka parasti pēdējās sekundēs cilvēki bido.

un ja bid taisa, tad jāgaida līdz beigām.

 

saņemt tu vari droši vien ka pastā. bet jāskatās no kuras vietas nāk paka. attiecīgi ir vai nav jāmaksā nodokļi (ievedmuita).

pārdevējam tu maksā ar karti vai paypal. ko nu pārdevējs akceptē.

 

drošāk ir maksāt ar paypal.

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Maksājot ar paypal tu problēmu gadījumā varēsi vērsties pret pārdevēju un dabūt atpakaļ naudu. Kaut kur maksājot pa taisno ar karti šis process būs stipri sarežģītāks vai pat neiespējams.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par palīdzību uzzināju ka tas mp4 ir galigs mē..s kiniesu pakaldarinājums ka pat failus knapi vari ielikt! :D Un es vēlvienu biju noskatijis bet tas ar tads pats suds mp4 touch :D negriba spirkt isto ipod jo parak dargs! :( Šajos laikos jataupa nauda nevis 150 jaizdod par mp4 :)

 

Var taisīt topiku ciet!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...