Jump to content
php.lv forumi

Domas par W3Schools Sertifikāciju.


Indian

Recommended Posts

Viens no retajiem, kuru es uzskatītu par vērā ņemamu (php kontekstā) ir Zend sertifikāts kaut vai tā iemesla dēļ, ka viņš ir jākārto Pearson Vue sertifikācijas centrā, nevis kaut kur mājās, aizgaldā vai kur nu ienāk prātā. Tāpat nedomāju, ka Latvijā ir daudz uzņēmumu, kas par tādu vispār kaut ko zinātu. Sen sen atpakaļ jau bija topā visiem kārtot Brainbench sertifikātus, bet neesmu kaut kā dzirdējis, ka kāds kaut ko būtu sasniedzis tieši šo sertifikātu dēļ.

 

Ja par konkrētajiem w3c sertifikātiem - $75 man liekas nesamērīgi daudz par sertifikātu, kuru es kārtoju kaut kur no mājām bez sertifikācijas izsniedzēja uzraudzības un par kuru (es personīgi) uzzināju tikai izlasot tavu ierakstu.

Link to comment
Share on other sites

Kāda reputācija ir šim?

Vai tas man ko dos, iestājoties noteiktā amatā kādā IT uzņēmumā?

...

 

Ne sūda nav vērts un ja dos, tad tas būs muļķīgs uzņēmums... Tikpat labi es arī varu uztaisīt sertifikātu, uztaisīšu webu expert-programming-certificates-high-professional.com un tur tirgošu savus sertifikātus par 99$ gabalā, kuru varēs iegūt aizpildot mājās manis izdomātu testu no 100 jautājumiem un 5 uzdevumiem un iegūstos manis aprēķinātu noteiktu minimālo punktu skaitu. Nu kā tu pats kā darba devējs - ticēsi šitādam sertifikātam? Lai izsniegtu sertifikātu kas ir vismaz kaut ko vērts, ja nemaldos, jābūt akreditētai mācībiestādei...

Brainbench sanāca laikam normāls biznesiņš un joprojām rullē - ģenerēt kaut kādus testus un sertifikātus, normāli iekāš naudu no lētticīgajiem. Tas pats sūda Brainbench sertifikāts tev varbūt būtu derīgs tikai pie atsevišķiem, lētticīgiem darba devējiem, kas īpatnēji novērtē kandidātus un tāpat viņš tev nenoderēs pārāk ilgu laiku... Pēc 2 gadiem jau nokārtotā viela vairs nebūs aktuāla...

Link to comment
Share on other sites

v3rb0 - pie Exigen ir derīgs Brainbench sertifikāts? Ja jau tas tik vienkārši, varbūt nav jāmācās augstskolā un jāsasniedz 40 gadi, lai kļūtu par valsts prezidentu? Tiesa gan, mūsu valdis (speciāli ar mazo burtu) īpaši inteliģents arī nešķiet...

Vismaz dažus gadus atpakaļ Brainbench bija tāds kā default smadzeņu pārbaudes rīks Exigen. Vismaz kad studēju bakalauros. Nezinu gan kā ir tagad.

 

Un, lai cik ļoti varētu nepatikt Valdis kā politiķis, bet teikt, ka viņš ir neinteliģents (vai muļķis utml.) ir pārsteidzīgi un nepamatoti. Vienkārši iespējams šis amats viņam nav tas piemērotākais.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz dažus gadus atpakaļ Brainbench bija tāds kā default smadzeņu pārbaudes rīks Exigen. Vismaz kad studēju bakalauros. Nezinu gan kā ir tagad.

 

Un, lai cik ļoti varētu nepatikt Valdis kā politiķis, bet teikt, ka viņš ir neinteliģents (vai muļķis utml.) ir pārsteidzīgi un nepamatoti. Vienkārši iespējams šis amats viņam nav tas piemērotākais.

 

Kursi ir būtiski, piekrītu, bet kur teikts, ka Brainbench ir kaut kāds noteikts rādītājs?

 

Par Valdi runājot - tas, ka viņš ir politiķis, ir iemesls, lai teiktu par viņu jebko - kas vien uz sirds, slikts, vai labs! Viņš nepiedzima par politiķi, viņš izvēlējās par tādu būt! Un politiķi visi ir izvēlējušies par tādiem būt un čakarēt visiem parastajiem cilvēkiem dzīvi, tāpēc viņi ir pelnījuši visas lamas no visas tautas! Tā nu tas ir un tā tas vienmēr ir bijis un ir visā pasaulē...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...