Jump to content
php.lv forumi

PHP/MySQL/CSS/HTML


Kemito

Recommended Posts

Sveicināti, varbūt šī nav īstā sadaļa, bet vēlos pajautāt un jau aptuveni piedāvāt kādu noteiktu lietu.

Runa ir par CUP Gaming jeb Counter-Strike kausu izcīņas mājaslapu:

 

Piedāvājumā ietilpst/u:

1. Reģistrācijas+Login sistēma

2. Komandas izveides vietne

3. Administratora panelis

4. Viss iespējamais warning/ban sistēma

5. WN (WebNauda) par kuru iespējams pirkt jūsu pievienotus produktus

6. Vēstuļu sistēma

7. Draugu uzaicinājumu

8. Komandu sistēma (ielūdz,izmet, asistē)

9. Video sadaļa

10. Bilžu sadaļa

11. Visa iespējamā Profila sistēma, ar iespējām labot profilu pilnībā.

12. Top10 sistēma

 

Respektīvi līdzīgi šai! - http://gameplace.lv

Protams ar savu esošu mājaslapu kura ir taisīta no 0.

 

Vēlējos jautāt cik šāds komplekts maksātu vietējā tirgū un kāda būtu cena šāda tipa lapai Latvijā vai arī ārzemēs!

 

P.S. Vai iesakat kko izveidot no tieši PHP/MYSQL/CSS/HTML kodēšanas, kas ir pieejams un izplatāms vietējā Latvijas tirgū vai arī ir pieprasīts?

Liels paldies par cilvēku atbildēm jau iepriekš!

Ar cieņu Jānis.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt uzraksti gameplace.lv vadībai, lai par X naudiņām tev soursi notirgo, pēc tam paņem kādu dizaineri, lai šams tev to visu padarīšanu uzlabo.

 

Plus ja tu to visu gribi no zero, tad šaubos vai tev tas atmaksāsies. Gan jau kaut kur mazie gudrinieki ar CS web soursēm sēž. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja uzreiz jautājums par cenu, tad uzreiz arī iesaku taisīt to uz php. Jo php būs vislētākais variants tev. Gan hostings lēts, gan php bezmaksas, gan programmeri lēti - skolnieki ļoti daudz ir php. Bet ja gribi vēl lēti izbraukt pašu projektu, tad ņem jau kādu gatavu risinājumu un pats pilnveido. Tev būs jārēķinās ar šī risinājuma iespējām, tāpēc meklē uzreiz tādu, kas tuvināti atbilst tavām prasībām. Čakars un kaut ko programmēt gatavā risinājumā būs lielāks, nekā vēlme pēc izmaiņām! Bet protams, ja gribi visu pa skaisto, noalgo vienu, divus programmerus, lai uztaisa no nulles pāris mēnešu laikā - droši vien šitādā gadījumā izmaksās ap 1000 Ls (krīze tomēr, cenas zemas). Dizainu vērtē atsevišķi, tas standartā ir 100-200 Ls pie dizainera, cik zinu. Nu ne jau ūberprofa, bet normāla ierindas web dizainera - vairāk ar viņi nepelna par dizainu nekādi, sevišķi jau šais apstākļos. Bet es pieļauju, ja labi grib, var izvilkt kopā pat nedaudz zem 1000 Ls, ieskaitot visu pvn. :)

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā Paldies, par informāciju, bet mazliet ir pārprasts vai es netieši izteicos!

Es pats veidoju šādu lietu, un esmu iesācējs pagaidām šajā jomā, nu katrā ziņā es to visu taisu lai iemācītos vairāk no php ;)

Respektīvi 1/3 daļa no šī man ir jau izpildīta! Bet nu paldies par informāciju, es vienk. domāju pēc mācību pabeigšanas novērtēt šeit savu darbu un iespējams pārdot kādam, ja kāds vēlas! :) Tapēc arī bija šāda intrese! Web Develpoer liels paldies par informāciju. Varrbūt kāds var noteikt kkādu kalkulātoru pēc kā rēķina izmaksas mājaslapu kodēšanai?

Link to comment
Share on other sites

Web Develpoer liels paldies par informāciju. Varrbūt kāds var noteikt kkādu kalkulātoru pēc kā rēķina izmaksas mājaslapu kodēšanai?

Patērētās vai prognozētās darba stundas reiz stundas likme. Ja ir iepriekš izstrādāts pašizstrādāts produkts, tam ar var noteikt papildus cenu, kas neiekļaujas darba stundās.

 

 

Ar Web Developer cenām un tavu php kodera spējām tu tālu tiksi. Result: 308 Errors, 149 warning(s)

Ar php tiešām neesmu ilgi neko darījis. Kādreiz tur daudz programmēju - tad, kad biju gandrīz tikpat "zaļš: kā tu (tik "zaļš" kā tu, iespējams nekad neesmu bijis).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...