Jump to content
php.lv forumi

Ārzemju domēns


Java

Recommended Posts

Godaddy it kā ok, ja tiek cauri viņu mežonīgajam piedāvājumu mārketingam. Galvenais neņemt klātneko lieku, kaut arī par velti, paies pa velti laiks un sāks viņi iekasēt. Piemērs bija ar SSL sertifikātu, piedāvā par velti uz gadu. Nu, ja jau par velti, tad jāpaņem, bet pēc gada sāk plēst gada maksu par to, lai arī tas SSL nebija vajadzīgs.

Man šķiet, ka google ar piedāvā domeinu reģistrāciju, varētu būt labāks variants, jo google parasti ir askētiskāki un neliek iekšā dažādus mirgojošus sūū.

Link to comment
Share on other sites

Lab, esmu reģistrējis domēnu. Jautājums - kā es tagad viņu varu piesaistīt kādam sevis izvēlētam hostingam? Nav jau tā kā nic.lv kad sūti pieprasījumu, lai maina zonējumus? Vienkārši nav pieredzes ar ārzemju domēniem un hostingiem man...

Link to comment
Share on other sites

DNS hostēšanai izmantoju editdns.net

Tavam DNS reģistratoram droši vien ir kāds domēna menedžēšanas panelis. Iespējams pat tas ļauj hostēt DNSu citur.

 

Lai piesaistītu web hostingam... Ir divas lietas - jānodefinē A vai CNAME ieraksts, kas norāda uz attiecīgo serveri. Un serveri jānokonfigurē, lai tas ņemtu pretī to, kas adresēts tavam domēnam (konkrētajam datoram pareizāk sakot).

 

Vai arī nepareizi sapratu problēmu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...