Jump to content
php.lv forumi

SELECTs, kurš neatgriež nekādu rezultātu


codez

Recommended Posts

Man stored procedurā ir SELECTs, kurā notiek aprēķini, izmantojot SELECTētos ROWUS un tie tiek ierakstīti definētā mainīgajā.

SELECT @a:=@a+baigieaprēķini FROM tabula WHERE rid=kautkaads_id;

 

Man vajag, lai SELECTs neatgriež nekādu rezultātu.

Ja ir viens ROW selectā, tad var izmantot "into" kaut kādā mainīgajā, bet, ja vairāki, pašlaik nav risinājumu.

Varbūt kādam ir?

Link to comment
Share on other sites

Es jau rakstu, ka izmantoju SELECTu, kurš atrodas storētā procedūrā.

Ar selektu es veicu aprēķinus, izmantojot katra ROWā esošos datus.

Rezultātus izmantoju updeitam tajā pašā stored proceurā.

Man vienkārši vajag, lai tas SELECT neatgriež rezultātu, kad es taisu CALL MANAPROCEDURA();

Link to comment
Share on other sites

Kā tad tā lielais ģēnijs izgāzās un nav izlasījis MySQL dokumentācijā, ka SELECT atgriež 0 vai kaut kādu rindu skaitu, atkarībā no rezultāta?

Bet tas kā tu viņu izmanto iekš procedūras jau ir tava problēma...

 

Varbūt aizraksti MySQL, lai uztaisa tā, lai SELECT neatgriež neko, pat 0 tieši tad, kad tu to gribēsi! Varu derēt, ka nākamajā dienā iznāks jaunākais MySQL patch ar ievērotām visām codez prasībām!

Pat Čaka Norisa prasības pagaidīs līdz nedēļas beigām! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kā tad tā lielais ģēnijs izgāzās un nav izlasījis MySQL dokumentācijā

Java - tu jau neesi ne sliktāks "ģēnijs" ar dokumentācijas nelasīšanu par to kādas funkcijas MySQL'ā ir pieejamas... Tā ka nevajag braukt augumā citiem. Vispirms uz sevi apskaties un tikai tad sāc kritizēt citus. Turpmākiem personiksiem apvainojumiem sekos aizliegums postēt forumā uz pāris dienām. Citādi pret tiem izskatās ka nav iespējams cīnīties.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...