Jump to content
php.lv forumi

Izglītība.


eT`

Recommended Posts

Es pats esmu noslējies uz LU pusi, jo RTU būs jāmācās ķīmija, fizika kā arī jātaisa laboratorijas darbi. RTU arī māca programmēt ~ 3 valodās. Viņi gan teica, ka galvenais nav valoda, bet tehnika kā programmēt, tomēr, mainot valodas, var sākt tikai no sākuma atkal un atkal. LU toties būs tikai c++

Link to comment
Share on other sites

Kavacky, varbūt ko jaucu, bet kādreiz augstskolās stājās, lai iemācītos kaut ko specialitātei.

Nevis marinētu dārzeņus.

 

 

Kad tā ir bijis? :) man šķiet, ka lielākā daļa augstskolās stājas tikai viena mērķa labbad :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka tas bija kādreiz, kad tikai augstskolās bija pieejams internets un plašākas zināšanas, tāpēc arī tur gāja un mācijās. Tagad jau ir visādas grāmatas, gandrīz katram otrajam mājās ir internets. Nezinu, kā ar RTU, fufeli var laist, ja esi augstkolā, bet ja vēl vidusskola klāt, tad kad ir ko pamācīties. Nu tiem, kas pēc 9 klases grib iet kaut kur mācīties, labāk ieteiktu iet uz RTU, nekā iet vidusskolā. Uz lekcijām vari iet ar vienu universālo kladi, bet vidusskolā tev jāstaipa nezin cik grāmatas utt... Fizikas, ķīmijas iet tikai vienu gadu. 3 kursā kārto visus eksāmenus, pirmā gadā jau jākārto vēstures eksāmes. Pabeidzot RTU, tu dabosi vidējo izglītību + profesiju, bet ko tāds vidusskolnieks, tieši to pašu vidējo izglītību.

 

Ja nu kādam interesē:

 

http://www.lmztk.lv/

Link to comment
Share on other sites

Jā, ko gan tāds 1. ģimnāzijas vidusskolnieciņš var likt pret RTU profenes specu. (;

 

Es pats esmu noslējies uz LU pusi, jo RTU būs jāmācās ķīmija, fizika kā arī jātaisa laboratorijas darbi.
Neaizmirsti arī civilo aizsardzību! Da RTU konkrēti sux, viņi pat ekonomiku neprot iemācīt bez fizikas palīdzības, lol. Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

mācos LLU.

tur ir divi virzieni: programmeetaajs un datorzinaatnieks (kaut kaa taa)

programmeetaajiem ir 3 kursaa php, kur kaut ko iemaaca ja ir pasham veelme apguut.

datorikos nav php kursa, bet ir datorgrafika

programmeeshanaa un algoritmos tagad tiek maaciits tikai C#

pirmajaa kursaa laikam arii pascal ...

senaak bija delphi un c++, tagad laikam nav .

veel 2 kursaa ir augstaakaa matemaatika un fizika.

kljiimijas vispaar nav :)

programmeetaajiem nav datorgrafikas .. bet ir kaa izveeles priekshmets.

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi ir doma RTu pabeigt, tad pāris gadus iekārtot savu dzīvi un tikai tad kaut kur mācīties. Varbūt kāds zin, kā būtu par web lietām iekš Vācijas vai UK, jo Latvijā man negribētos knapināties un + vēl mācīties.

Link to comment
Share on other sites

par vea tāpat kā mefisto - arī to pabeidzu.

viennozīmīgi pret rtu (vismaz maģistra studijās), jo bardaks, pasniegšanas kvalitāte 0. atkrīt vēlēšanās kko iemācīties jau pēc pirmā mēneša.

tagad doma mēģināt startēt lu (vai varbūt pagaidīšu vēl gadu).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...