Jump to content
php.lv forumi

Selects un IE mouse over events!


Sasa

Recommended Posts

vai IE atbalsa tādu lietu (arī nezinu nekā par FF), ka es pa select vērtībām braukātu ar peles kursoru man no augšēja labā stūra (kaut kur zemāk) attēlotos select vērtības bilde?

Link to comment
Share on other sites

<select id="aaa" >
 <option value="1" onmouseover="document.getElementById('dd').value=this.value;">11111</option>
 <option value="2"  onmouseover="document.getElementById('dd').value=this.value;">1222</option>
 <option value="3"  onmouseover="document.getElementById('dd').value=this.value;">1333</option>
</select>
<input type="text" id="dd">

Itka vajadzetu sadi stradat....

 

Vismaz uz FF strada..

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

jā. šis izskatās ka būs īstais, kas man bij vajadzīgs!

 

kas tam IE ir ka negrib darbināt kaut ko tādu! :x uz FF strādāja tāka biju iedomājies, kā tam būtu jāstrādā.

Nav kaut kāda alternatīva uz IE

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

nē ne ... debugers te nepalīdzēs, ja IE neļauj onmouse eventu ielikt iekš option'a!

 

Iekš FF strādā ja es palieku to eventu iekš option, bet IE atsakās, te ir jāskatās pēc kaut kāda apkārtceļa!

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu veidojis ko līdzīgu.

Problēma kā jau minēja ir ar IE, jo tas neatbalsta onmouse eventu option elementiem.

 

Diemžēl vienkāršu risinājumu šai problēmai nav.

Variants ir vai nu tu viltīgi pārveido selectu par tabulu vai div elementiem, kuriem onmouse events IE ir atļauts, un operē ar tiem.

 

Izdomā vai tu to tiešām tik ļoti gribi?

Link to comment
Share on other sites

bet es gribu sataisīt kaut ko tādu, kad selectā ir krāsu nosaukumi un ja pa tiem staigā, tad rādās tā krāsa bildītē! itkā onchange events derētu, bet neizskatītos forši!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...