Jump to content
php.lv forumi

tabula nestaipās uz 100%


Rich Bitch

Recommended Posts

man nestaipaas tabula 100% pa visu ekraanu augstumaa. kaads vareetu buut iemesls?

<table cellspacing="0" cellpadding="0" width="100%" height="100%" border="0">
<tr><td style="height: 100px; background-image: url('1.jpg');"> </td></tr>
<tr><td style="height: 60px;">aaa</td></tr>
<tr><td> </td></tr>
<tr><td style="height: 50px; background-image: url('2.jpg');"> </td></tr>
</table>

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc tas nav labais stils? Vienpēdiņa ir ļoti valīda un atļauta lieta. Nez kāds sakars tur ar labo stilu?

 

HTML:

http://www.w3.org/TR/html401/intro/sgmltut...#didx-attribute

By default, SGML requires that all attribute values be delimited using either double quotation marks (ASCII decimal 34) or single quotation marks (ASCII decimal 39).

 

XML (tātad arī XHTML):

http://www.w3.org/TR/2006/REC-xml11-20060816/#NT-AttValue

[10] AttValue ::= '"' ([^<&"] | Reference)* '"'

| "'" ([^<&'] | Reference)* "'"

 

 

tagad meiginu pierast pie

<?php

echo "<table style=\"\"></table>";

?>

Tad jau labāk pierodi pie:

<?php
echo '<table style=""></table> ';
?>

Link to comment
Share on other sites

Nu kā - labāk ir relatīvs jēdziens. Labāk nozīmē, ka otru veidu ir lietot sliktāk. Kāpēc?

Es vēl saprastu, ja backgrounds būtu C/C++ programmēšanā. Tur ar ' pēdiņās lika čarus (vienu simbolu), bet " pēdiņās stringus. Tad es vēl saprastu kāpēc atribūtus gribi likt " nevis ' pēdiņās (jo tie ir stringi, nevis čari).

 

Bet nu nesaprotu kas slikts ' pēdiņām. Paretam, kad man vajag no php html'u/xml'u ģenerēt, tad bieži gribās rakstīt kautkā šādi: echo "<tags attr='$value'>..."; Ja lietotu " pēdiņas atribūtiem , tad būtu vai nu nesmuki jāeskeipo (ko nekādīgi negribu darīt - lūk tas čista nav smuki), vai arī jāizvada stringi ar komatiem atdalīti (jo nevarētu " pēdiņas lietot php stringam) - respektīvi garāk jāraksta kods.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu (un tā daru), ka stilam (CSS) un kodam (JS) jābūt nodalītam no dokumenta struktūras (HTML).

Respektīvi - jālieto class/id un css/js jāraksta atsevišķā failā. Kā arī DOM eventi jāliek window.onload eventā pēc elementu id vērtībām.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk dubultpēdiņas, jo tieši varu rakstīt šajā stilā:

$x = 'Strings bla bla '.$mainigais.' bla bla "ielikts peedinjaas" bla bla';

 

Nav nekas jāeskeipo. PHP interpretātors stringu nepārsē (tipa teorētisks ieguvums ātrdarbībā). Viegli pamanīt mainīgo (sintakses izgaismotājs parāda).

Link to comment
Share on other sites

Mainīgie izgaismojas arī "asdas $asd asda" stringos (vismaz pēdējo reizi kad lietoju kautkādu php IDE, tad tā bija).

Tipa teorētiskais ieguvums ātrumā ir praktiska neērtība kodēšanā - jāraksta lieki . vai , (ja echo) un pēdiņas.

Ko ir ātrāk/ērtāk uzrakstīt un palabot (iespraust jaunus mainīgos/izvākt vecos) - "asd $asd zzz" vai 'asd ' . $asd . 'zzz' ?

Link to comment
Share on other sites

Exactly, to arī gribēju dzirdēt - ka visam ir plusi un mīnusi, nevis " atribūtiem ir vienkārši labāk (un neprasi kāpēc). " ir vienkārši savādāk, bet ne par mata tiesu sliktāk par '

 

Es php (un vairumu citu kodu) parasti rakstu FAR'ā. Tur colorer plugins, kas izkrāso dažnedažādu valodu kodu, ar krāso mainīgos php stringos.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...