Jump to content
php.lv forumi

tas_pats

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About tas_pats

 • Rank
  Skriptu bērns
 1. Varētu lūdzu mazliet sīkāk par POP serveri ? Izklausās jau nu diezgan jocīgi :)
 2. Ir radusies nepieciešamība autorizēt lietotāju php aplikācijai ar Linux sistēmas lietotājvārdu un paroli. Izmeklējos, nonācu līdz PECL pam pakotnei pam_auth funkcijai. Izdevās uzstādīt un veiksmīgi veikt pārbaudi. Taču man gribas zināt, vai nebūtu kāds labāks risinājums, tomēr ļoti atbaida, tas, ka nākas dot shadow faila lasīšanas tiesības un apache usera pievienošana tā grupai. Nupat iešāvās doma, ka varētu to ar kkādu shell skriptu veikt, ko savukārt izsaukt ar user un passw parametriem ar PHP, taču nevaru atrast instrukcijas/pamācību kā to veikt. Vēlētos dzirdēt jūsu domas/ieteikumus man
 3. Silverstripe ir ļoti ērta, it sevišķi dizaineriem. Tik ar dokumentāciju viņiem bik pieklibo.
 4. tad $bans[$bid] nevis $bans[bid]
 5. ātri aci uzmetot, šķiet, ka $sql->query("DELETE FROM amx_bans WHERE bid = '$bans[bid]'"); nemanīju nekur definētu bid indeksu. Teiksim, kas notiek, ja pamaini kodu uz: if(count($bans > 0)) { $sql->query("DELETE FROM amx_bans WHERE bid = '".$bans[0]."'"); } else { echo "not found"; }
 6. jāpasaka burvju vārdi: "Abrakadabra - izveido man tuvākās dzimšans dienas" un gaidi. bet ja nopietni, tad iemācies tak aprakstīt savu problēmu normāli, lai komūna var palīdzēt.
 7. Tas ORDER BY RAND() smagi ietekmēs ātrdarbību.
 8. 1)priekš kam tev vispār vajag "linku likt kā submit"? 2)ko nozīmē "nestrādā". Tiek izmesta kāda kļūda ?
 9. Gribēju menu braucot ar peli pāri(hover) pielikt kādu efektu klāt, nonācu līdz šādam kodam: $(document).ready(function() { $("#menu ul li a").mouseover(function(){ options = { className: 'ui-effects-transfer' }; $(this).effect('slide',options,'slow'); }); }); Taču tagad "uzbraucot ar peli virsū" efekts cikliski turpina izpildīties. Vai kāds no jums varētu pateikt, kā to pēc pirmās izpildes reizes apturēt ?
 10. šeit ir helpera paraugs: http://cksource.com/forums/viewtopic.php?t=15644
 11. $masivs = array('a' => $a1,'b' => $a1,'c' => $a3);
 12. bet tu takš arī atlasi tikai vienu ierakstu!
 13. nav gadījumā jābūt $this->objects->id ?
 14. Paldies! Tad vēl papildus jautājums - vai ir iespējas noskaidrot kolonu, kurai tiek veiktas izmaiņas ?
 15. Sveiki, es mēģinu izveidot TRIGGERi tabulai tā, lai izmainot vienas rindas lauka skaitlisku vērtību, izmainītos citas rindas lauka skaitliska vērtība par tādu pašu lielumu. Teiksim(varētu būt kkas šāds): CREATE TRIGGER test_trigger BEFORE INSERT ON test UPDATE test SET a = NEW.a1; UPDATE test SET b = a+NEW.a1; Problēma ir tā, ka nezinu kā, lai nosaka starpību starp pirmā lauka esošo un jauno vērtību, par kuru vēlos palielināt otra lauka vērtību. Vai vispār TRIGGERs ir lieta ar ko vēlamo funkcionalitāti panākt?
×
×
 • Create New...