Jump to content
php.lv forumi

Projekts jauns Prieks Latvijas


mukards

Recommended Posts

Ir doma kaut ko sataisit ka million pixels million dolars, bet mums ir millionbanners.lv

Projekts ir sakuma stadija, butu labi ja atrastos cilveki ar idejam ko pielikt webam, palidzet programet, lielu naudu solit nevaru jo esmu studentins :(

Bet ja musu projekts nestu pelnu, es domaju sarunat ko varetu mierigi, jo mani galvenais interese so projektu istenot paistam talu.

 

Ka redzat pagaidam suna murgi izskatas IE nespej pavilkt mans pat 20000 banerus, bet mozilla ar operu velk.

 

Busu patiesam priecigs ja bus atsauciga un palidzet veliga tauta.

 

Edit

 

BANERUS VARAT likt par BRIVU, bezpelnas projekts tagad :) sakiet ari saviem draugiem, busu labs ^^

Edited by mukards
Link to comment
Share on other sites

Es vēl saprotu miljons pikseļu ideju - tas ir asprātīgi un interesanti (pikseļus dalīt).

Taču bannerus? wtf? Kurš mūsdienās normāls cilvēks grib redzēt un lietot bannerus (klikšināt uz tiem)?

 

Silti iesaku pamatīgi pārdomāt ideju/mērķi, citādi pa burbuli tas viss aizies...

Link to comment
Share on other sites

IE nespej pavilkt mans pat 20000 banerus, bet mozilla ar operu velk.

Kursh ies skatities 20 K banerus --> Jabut galiigi trakam lai ietu lapaa kur ir vienigi baneri ....

Es vel saprastu ja tiktu atlasiiti pashi intresantakie utt.... bet vieniigi peec skaita ....

 

miljons pikselju vel var saprast .... lapas izmers nav tragisks 1000X1000 Px ... taada palielaaka bildiite .....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Bet ja musu projekts nestu pelnu, es domaju sarunat ko varetu mierigi, jo mani galvenais interese so projektu istenot paistam talu.

 

Varbut tad sataisit bezpelnas projektu.

..

A kas velesies vares ziedot projektam.

 

Piedod, bet tas viss pilnīgi un galīgi neizskatās nopietni :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...