Jump to content
php.lv forumi

C# kods uz JavaScipt'u


Sasa

Recommended Posts

Man jau ir gatavs C# kods, bet tagad es gribu viņu iekļaut savā web lapā, un sāku domāt vai ir iespējams viņu pārtulkot javasciptā un vai iekš js ir pieejamas visas tās lietas kas man tur ir nepieciešamas!

StreamReader sr_inventory = new StreamReader(path_to_inventry + "Inventry.dat");//sagatavojamies faila lasisanai
		inventory = sr_inventory.ReadLine();//nolasam faila rindinju

		if (inventory.Substring(0, 4) == "3.00")
		{
			inventory = sr_inventory.ReadLine();
		}


		while (inventory != null)//lasam failu kamer nepienak taa beigas
		{
			string invenrty = inventory;//izveidojam stringu uz nolasito failu

			string[] kodi = invenrty.Split(',');//sadalisim failu, komats noraada jaunu masiiva elementu!
			if (kodi.Length > 4)//panjemt 4 masiva elementu 
			{
				kodi[4].Normalize();
				char[] bad_symbols = { '"' };
				kodi[4] = kodi[4].Trim(bad_symbols);
				comboboxColumn.Items.Add(kodi[4]);

				inventory = sr_inventory.ReadLine();// parejam uz nakamo rindinju.					
			}

		}
		sr_inventory.Close();// aizveram failu!

Link to comment
Share on other sites

Ir fails jau gatavs kurā ir informācija kuru es gribētu attēlot lejupkrītošajā sarakstā! Tāpēc arī domāju ka jānolasa tas fails jāsadala jāpaņem vajadzīgais ieraksts no faila un jāatēlo tas tajā sarakstā.

Tas kods ir paņemts pavisam no citas programmas un es to gribu ievietot citā progā šīs abas lietas savā strpā nav nekā savientas!

 

Es takš C# nevaru izmantot savā web lapā, vainu VBS vai JS, tik tagad vajag izdomāt kā to dabūt gatavu!

Negribu to failu pāarakstīt iekš web'a.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju MS Access (kas arī man tās lapas uzģenēreja) data access pages, caur kurām darbinu savu DB un to funkcionalitāti ko nevar caur access data pagēm panākt taisu visādos iespejamos veidos!

 

EDIT:

 

Ja PHP ir servera puses valoda tad man tā neder faila nolasīšanai, jo fails atrodas klienta pusē, un ja to failu sūta uz serveri tad jau tas pats vien sanāk kā pāarakstīt to visu faila saturu iekš web lapas !

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...