Jump to content
php.lv forumi

JavaScript onchange events! Kā būtu jāizskatās!


Sasa

Recommended Posts

<TEXTAREA class=MsoTextbox id=file_name title="Jāievada faila nosaukumu zem kāda vēlaties saglabāt failu.Failu zem šī paša nosaukuma varēs atrast arī iekš CutPalnnera!" style="FONT-SIZE: 10pt; Z-INDEX: 12; OVERFLOW: hidden; WIDTH: 3.253cm; HEIGHT: 0.529cm; BACKGROUND-COLOR: #ffcc99; TEXT-ALIGN: left" tabIndex=26 cols=2></TEXTAREA>

 

Ir textarea, un pie kāda nebūt ieraksta pievienošanās vajadzētu to textarea iekrāsot zaļā krāsā, bet nevaru izdomāt kādam ir jāiskatās javascriptam, kas man to realizētu!

Link to comment
Share on other sites

Tas tev kaut kāds automātiski ģenerēts kods? Izskatās drausmīgi (un lieki piebilst - daudz kas tur ir nevajadzīgs.)

 

Es darītu kaut kā šādi:

 

el.onchange = function() { hasFilled(this); }
el.onkeyup = function() { hasFilled(this); }

function hasFilled(el) {
 if (el.value != '') {
el.style.backgroundColor = 'green';
 }
}

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

onChenge events man šķiet ka nederēs, jo tas tiek izsaukts tad kad jau ir izmainīts lauks un kursors novadīts no lauka prom. Varbūt var kaut kā sataisīt tā ka ja tiek kaut kas rakstīts tad automātiski notiek izmaiņas, nevis pēc tam kad vis ir izmainīt un sākts darīts kaut kas cits?!

Link to comment
Share on other sites

Un kā tu domā kāpēc tur ir arī tas onkeyup events ?

 

Cik esmu testējis, tad vislabākā kombinācija ir tieši ar onchange un onkeyup (šie eventi tiks izsaukti gan rakstot, gan pazaudējot focusu(onblur), gan peistojot tekstu no citurienes).

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

realizēju šo lietu šādi:

nezinu cik pareizi bet strādā (gribētos, lai darbojas on the flay, tas ir tā ka man lauks pārkrāsojas neatkarīgi vai ir laukā kursors vai nav):

<script language=JavaScript event=onkeypress for=file_name>
document.getElementById('file_name').style.background = '#caf1b3';	   
</SCRIPT>

<script language=JavaScript event=onblur for=file_name>
if(document.getElementById('file_name').value == ""){
document.getElementById('file_name').style.background = '#ffcc99';
}	   
</SCRIPT>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...