Jump to content
php.lv forumi

augšupielādēt bildes, ievietot bilžu linkus formā..


aywars

Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu izstrādajis ziņu publicēshanas sistēmu (balstita uz php/mysql), tachu pietruukst vinjai viena lietinja.. konkretak -

 

Ir zinju ievietošanas lapa (teiksim add.php), kuraa ir formas lauks, kuraa ievietot zinjas tekstu. Ar tekstu nav problemu, tachu velos, lai rakstaa vienkarshaa, parastam lietotajam saprotamaa veidaa, varetu ievietot arii bildes..

 

Proti:

 

1. Es sarakstu kaut kaadu tekstu, peec šī teksta es novietoju peles kursoru vietaa, kur buutu jabuut bildei, uzspiezhu uz pogas/linka "Ievietot bildi". Atveraas logs, kuraa es varu izveleties vajadziigo bildi un uzspiezhu OK. Taj briidii formaa, kursora atrashanaas vietaa tiek ievietots links uz bildi, piemēram:

imedž source=mape/bilde.jpg

 

Tad es sarakstu veel tekstu, un peec vinja tada pashaa veidaa ievietoju vel vienu bildi u.t.t.

 

2. Pie pogas "submit" nospieshanas, visas noradiitaas bildes tiek uploadotas uz serveri, attieciigaa mapee. (proti, linku vietaa paradiisies bildes)..

 

Vai ko taadu ir iespejams uztaisiit? Buushu pateicigs par jebkadiem ieteikumiem..

 

P.S. Luudzu nepiedavat izmantot WYSIWUG editorus (TinyMCE un tmldz), jo to funkcionalitate ir parak plasha un man nevajadziigaa..

Edited by aywars
Link to comment
Share on other sites

Vai ko taadu ir iespejams uztaisiit?,.

Ja ir iespejams :)

 

Darbibas algoritms aptuveni shads:

ir teksta lauks, un ir vairaki lauki bilzju aupadam .... Type="File" ...

Kad gribas ievietot bildi sakuma tiek ta bilde samekleta un ievietota (pagaidu celjsh) laucinja "file" ... talak atseviskja poga kas teksta ieliek ko sadu

[bilde]bilde1[/bilde] .....

talak pei uplada ej cauri visiem file laukiem , saglaba bildes uz servera.. & atceries kur noglabaji ...

talak parbaudei TEXT un vietas kur ir [bilde]bilde1[/bilde] ievieto konkreto bildes linku(celju) .......

------------------

Protams diezgan ..... , bet shish nu ir viens no risinajumiem ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es gan neesmu nekaads spechuks, bet vai tad nevar iztikt ar textarea, input failam un refreshojot salikt gan baazee jau to realo linku pec copy() gan pielabot mainiigo prieksh textarea peec refresh?

Raksti tekstu, vajag bildi....paarluuko failu un Submit paveikto.

Peec refresh jau buus ar visu jauno linku tas img src savaa vietaa. var turpinaat tekstot un naakamo bildi taapat likt.

Nu taas manas domas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...