Jump to content
php.lv forumi

Vadoties pēc validātora


foxsk8

Recommended Posts

Sveiki. Problēma ir sekojošo, veidojot lapu, tagad laboju kļūdas. Viens validators man met vienu "vārnu", bet tas W3 uz 30 un kaut kas nepatīk ar /> tagiem, kā arī ar = $ % zīmēm. Tātad, ar FF validatoru pluginu man viss strādā un viss ir ideāli 1 kļūda, bet ar W3 ir daudz ko noņemties. Ko Jūs man ieteiktu. Vadīties tikai pēc FF validātora, vai labāk ņēmt to W3, kas jau daudziem ir zināms, un pēc tam atkal ķert bugus, kuri būs radušies. Jo piem kad sāku visu labot ar W3, IE apvainojās.

Link to comment
Share on other sites

bubu, FF validātors to nosaka automātiski.

 

Bet, starpcitu, tam pašam validātoram var arī norādīt kādu validatora "dzini" izmantot - HTML Tidy vai SGML Parser, vai abus divus pēc kārtas. Iespējams, ka tur tā atšķirība. Domāju, ja uzliksi, lai palaiž abus pēc kārtas tad dabūsi tik pat daudz gļukus kā W3C lapā, ja pat ne vairāk. :>

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Pats esmu script kides un pie tā arī pieturos, lieku kodus kopā un skatos, ko man vajag un ko nē. Līdz ar to varētu rasties nesaprašanās ar xhtml un html strick.

 

Šeit ir lapa, ko veidoju. Variet uzmest aci uz W3 validatoru. Nesaprotu, kā tur linkos var piesieties pie tiem m % o utt...

 

http://89.254.130.100/index.php

 

Ko Jūs man ieteiktu. Varbūt likt to HTML 4.01 Transitional, tad itkā ir ap 36 kļūdām, bet kad uzlieku, lai doc type būtu HTML 4.01 Transitional, tad FF normāli, Opera ar, bet IE kreiso malu pasvieš uz leju.

 

 

Jūsu domas, ko varētu šajā sakarā iesākt, lai viss būtu valīds un lapa rādītos pareizi uz visiem browseriem. Visās lapās header info ir vienāda, jo balstīta uz template sistēmu.

 

Ja labotu, tad jāizveido kopija, un ar kopiju jāveic testi, jo tikai tāda veidā varētu precīzi tikt skaidrībā.

Link to comment
Share on other sites

Ar HTML Tidy:Result: 0 errors / 1 warning , bet ar SGML Parset: Result: 41 errors / 2 warnings

Link to comment
Share on other sites

Man jau labāk patīk FF. Tātad iesaki man to SGML izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, kods jau ir līks, un daudziem nesaprotams, jo ir tagad salikts viss kā vajadzētu, kods ir jāpadara tīrāks, jāizņem liekais laukā.

Link to comment
Share on other sites

Man jau labāk patīk FF. Tātad iesaki man to SGML izlabot?

 

 

Ja taisi lapu tikai lai pats uz viņu varētu skatīties un nebūtu jakaunas no viņas iesaku tik tiešām uztaisīt valīdu, semantisku.

Link to comment
Share on other sites

Tātad no 99 "vārnam" esmu ticis līdz 30 vārnām ar SGML un Tidy ir viena vārna. FF ar SGML 16 vārnas. Iespējams, ka tikšu pie valīda koda.

Link to comment
Share on other sites

Viss valīds. Paldies, kas palīdzēja. Tagad tik atliek pārējās sadaļas validēt un CSS.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...