Jump to content
php.lv forumi

jāsūta mails


archux

Recommended Posts

Labas dienas! :D

 

Šoreiz problēma tāda:

 

Man vajag uztaisīt formu: pats par sevi saprotams: ka būs:

 

* vārds uzvārds

* e-pasts

 

i tad vajadzīgs tālākais trakums!

 

* Adrese

* problēmas paraksts

 

Vārdu sakot, man nav svarīgi kā saņems e-pastu tā firma, vai ar attachmentu, vai vienkāršā tekstā, bet ja vienkāršā tekstā tad kā varētu to uztaisīt tā skaisti! Vai tas vispār ir iespējams? Kuru variantu labāk taisīt (attachment, vnk tekstā)? Ja taisīt tekstā, tad kā uztaisīt šādi:

 

Vārds Uzvārds: Jānis Bērziņš

E - pasts: [email protected]

Adrese: Pilsēta, iela, dzīvoklis

Apraksts: te apraksts

 

Piedāvāju viņiem to visu mājas lapā apskatāmu! šie teica mums vajag uz pastu i viss! :@

Link to comment
Share on other sites

1. izmanto mail() // vai kadu mailu sutishanas klasi...

2. tekstu sagatavo ieprieksh vinju formatejot ar sprintf() tas tev dos iespeju normala veida pievienot parnesanu uz jaunu rindinju ( /n ) ....

P.S. iespejams ka var apiet sprintf() izmantojot:

$teksts=<<<END
mans texts {$kautkasd_masivs['masivs']}
text $emails
END;

tikai atceries ka END; jatrodas rindinjas PASAS SAKUMA un aiz vinja nekas nedrikst buut (un pirms arii)

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> sprintf ljau daudz precizak noformateet... (rindu nobeigumus utt.... atstarpes un visu parejo ....)

ir gadijies ka vienkarshi rakstot ka tu noradiji --> dazji email-klienti to nesoporte... --> sagruzj visu viena rinda.....

P.S. Sprintf() atskjiriba no Prinf() ljau noformateto tekstu saglabat mainigaja... tas taa...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, par to, ko sprintf() dara, es zinu, bet tu gribi teikt, ka sprintf() izmanto kaut kādu "savādāku" \n ? Imo vienkārši tu kādreiz esi izmantojis kaut kādu līku editoru, kas new lines kaut kādus kreisus liek.

 

Un tu gribi teikt, ka HEREDOC sintakse izmanto savādākus new lines nekā vienkārši strings ar jaunrindēm pa vidu ? Tas taču atkarīgs tikai no editora!

 

Es arī īsti nesaprotu šo: "sprintf ljau daudz precizak noformateet... (rindu nobeigumus utt.... atstarpes un visu parejo ....)"

 

Varbūt parādīsi kādu piemēru ?

Link to comment
Share on other sites

Imo vienkārši tu kādreiz esi izmantojis kaut kādu līku editoru, kas new lines kaut kādus kreisus liek.

Un tas noziime ka katru reizi kad naksies ko pielabot --> viss buus atkariigs no editora ... taatad ... impho --> pietiek jau ar sho vien...

--

win un mak vide atskjiraas /n/r un tikai /n --> sho tev editors korekti nenodrosinas...

+ ja vajadzees kautkur noformatet skaitljus utt ... tad katru reizi (katrau skaitli dabusi apstradat// formateet ) atseviskji ...

+ vari uzlikt (precizi ) cik atstarpes vajag , izmantot tabus utt....

----

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, man vairāk interesē par to pārnešanu jaunā rindā.

 

Un \n tu vari norādīt arī parastā stringā neizmantojot sprintf().

 

Un simts atstarpes es varētu arī manuāli norādīt:

 

$x = 'asd				 ..pienjemsim, ka es te simts reizes nospiedu space...				gjg';

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...