Jump to content
php.lv forumi

Vai vērts mācīties Python?


ray

Recommended Posts

Pielabojiet mani.. bet leikas google aktīvi izmanto Py. Nekāda PHP tur vispār nav.

Īstenībā arī ļoti daudz softu izmanto Python kā dziņus `loģikai` (Civilization laikam viens no tiem).

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Pielabojiet mani.. bet leikas google aktīvi izmanto Py. Nekāda PHP tur vispār nav.

Īstenībā arī ļoti daudz softu izmanto Python kā dziņus `loģikai` (Civilization laikam viens no tiem).

 

tad sanāk, ka labāk zināt Py nekā php?

Link to comment
Share on other sites

Nav vienas [vis]labākās valodas. Katram darbam/uzdevumam ir sava valoda vairāk piemērota.

Katrā ziņā desktopa aplikācijām es bez nekādām šaubam izvēlētos Python nekā PHP. Par webu nemācēšu objektīvi spriest, jo nenodarbojos ar programmēšanu webam.

 

> PHP ir vienkāršāks un ļauj fleksibilāk (dinamiski - PHP spožums un posts...) veidot kodu.

Un Python ir dikti sarežģītāks un nedinamiskāks? Pitonā var objektam nomainīt pat tā klasi runtaimā!

Link to comment
Share on other sites

vnk py man ir pilnīgi tumšā lieta. par to pirmo reizi dzirdēju pirms kādiem 2 gadiem, kad man viens draugs ieminējās, ka "zb, man tas pitons. nafig man tādu augstskolā māca". kopš ta laika neko vairāk nebiju dzirdējis. bet pēdējā laikā arvien biežāk sāku dzirdēt lietas, kas saistītas ar šo programmēšanas valodu. ja kko dzirdi, tad protams ir interese pašam kko vairāk par to uzzināt, tāpēc arī jautāju cik labs/slikts viņš ir un vai vispār ir jēga iebraukt tajā [vai ir jaunas iespējas salīdzinot ar php].

mazliet šodien pagūglēju un apmēram skaidra lieta tapusi, kas tas par zvēru un ko tas ēd ;)

 

paldies :)

Edited by ray
Link to comment
Share on other sites

nav jēga mācīties jaunu valodu tik tapēc, ka viņai ir vairāk iespēju nekā tai kuru es zinu, tomēr vajag interesi un patiku. tāpēc pavisam vienkārši, paņem un apskaties pythonu, ja pašam (nevis komentētājiem internetā) patīk, tad mācies, ja nepatīk, tad nē.. un viss notiktu klusi un bez jebkāda fleima par to kas nu krutāks python vai php.

Link to comment
Share on other sites

nav jēga mācīties jaunu valodu tik tapēc, ka viņai ir vairāk iespēju nekā tai kuru es zinu, tomēr vajag interesi un patiku. tāpēc pavisam vienkārši, paņem un apskaties pythonu, ja pašam (nevis komentētājiem internetā) patīk, tad mācies, ja nepatīk, tad nē.. un viss notiktu klusi un bez jebkāda fleima par to kas nu krutāks python vai php.

 

es jau palasīju un mazu ieskatu guvu (sintakse nav īpaši grūtāka par php), izskatās pat tīri interesanti, bet vnk nav jau arī jēga mācīties tikai patikas pēc. Pascal man ar reiz patika, tikai pielietojumu viņam šobrīd neredzu :/

Link to comment
Share on other sites

Pascal man ar reiz patika, tikai pielietojumu viņam šobrīd neredzu :/

 

uztaisi mod_pascal priekš Apača un aidā... būs kaut kas līdzīgs IIS + weblet komponentes/DLL, kur tā tiešām ir programma, nevis skripts... (Atkarīgs no tā vai tiešām to apača moduli tā uztaisīsi :) )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...