Jump to content
php.lv forumi

Latviešu datums


janisetnies

Recommended Posts

janisetnies: ar šādu attieksmi tālu tu netiksi. Saproti, ka daudziem šeit php ir maizes darbs. Un tad, ja kāds kā tu atnāk šeit un pieprasa skriptus par brīvu, to visu pamatojot ar to, ka pašam slinkums/negribēšana iemācīties un uzrakstīt, tad tā ir vistīrākā necieņas izrādīšana. Tu taču neej iekšā veikalā un neprasi, lai dod maizi par brīvu? Ja gribi maizi par "brīvu", tad jāiet pie maiznieka un jāprasa iemācīt cept maizi.

 

Vēl vari palasīt šo te: http://catb.org/~esr/faqs/smart-questions.html

Link to comment
Share on other sites

Jā saprotu ka šiet daudzi ar to pelna maizi, bet nejau man ir slinkums, vienkārši laika trūkums! Un pirkš vienas reizes man iemācīties arī neliekas gudri, kāpēc man to mācīties ja to man vairāk nevajadzēs? Es ienācu šiet un uzprasiju cilvēkiem kuriem šāda koda izgatavošana prasa pāris minūtes, un vēl laipni palūdzu! Bet man uzbrūk lai mācos, man pietiek citu lietu mo mācīties!

Link to comment
Share on other sites

Ja tu turpmāk domā nodarboties ar php programmēšanu, tici man, vajadzēs ;) Un tas nav vienai reizei.

P.S. Ja jau pāris minūtes, kādēļ tev neizlasīt aprakstu par to fciju un neuzcept pašam to skriptu? :) Forums tev lika gaidīt stipri ilgāk, kā divas minūtes :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā... Te nu mēs redzam atšķirību starp to, ko no foruma sagaida viens un ko sagaida citi.

Civēki, kas šeit apgrozās kaut arī palīdz par velti problēmu risināšanā, tomēr sagaida arī dažas lietas:

1) Lai problēma/jautājums būtu interesanta;

2) Lai būtu redzams, ka jautātājs ir motivēts aktīvi piedalīties risinājuma atrašanā.

 

Ja kāda no šīm lietām nav, tad... oh well... ;)

Link to comment
Share on other sites

PHP kā maizes darbs, manupārt, te ir tikai dažiem. Pārējie tik nāk un prasa gatavus skriptus vai tā daļas, bet pašiem nav gandrīz nekādas sajēgas ne par PHP ne par programmēšanu kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

Pārējie tik nāk un prasa gatavus skriptus vai tā daļas, bet pašiem nav gandrīz nekādas sajēgas ne par PHP ne par programmēšanu kā tādu.

njaa un domaa ka kads dala tos skriptus?

Taa ir arkarteji liela Necienja pret tiem kas kautko pashi programme....

Ja cilveks pats neko nesaprot Un Nevelas saprast tad ,Es teksim, nedalos ar sevis rakstiitajiem skriptiem....

Link to comment
Share on other sites

Nu atvainojos vēlreiz, bet nu šobrīd nedomāju savu karjeru saistīt ar php programmēšanu! Un ticu arī ka savurakstītos kodus nevienam negrbias dot citiem. Senāk biju nedaudz aizrāvies ar php un ir daiži sīciņi pašu rakstīti kodi, bet šobrīd nevēlos vairāk šo tēmu lasīt, mācīties! Tākā šis bija pietiekami sīks kods, cerēju uz laimi un dabūt! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Un ticu arī ka savurakstītos kodus nevienam negrbias dot citiem. Senāk biju nedaudz aizrāvies ar php un ir daiži sīciņi pašu rakstīti kodi

Negribas dot cilvekam kam ir taada atieksme...

izskatas ka tevis rakstiitie 'sikie' kodi bija tipa:

<?php
echo 'Hello World';
?>

jo sis tiesam bija Ljoti elementars fragments.....

Kautvai sadi....

-----------

function laika_parveide($laiks='') // ja neko nepadod tad tekoshais datums // japadod UnixTimestampu
{
if($laiks=='')
{
$laiks=time();
}
$menesis[1]='Janvaris';
$menesis[2]='Februaris';
$menesis[3]='Marts';
$menesis[4]='Aprilis';
$menesis[5]='Maijs';
$menesis[6]='Juniijs';
$menesis[7]='Juliijs';
$menesis[8]='Augusts';
$menesis[9]='Septembris';
$menesis[10]='Oktobris';
$menesis[11]='Novembris';
$menesis[12]='Decembris';

$dienas[0]='Svetdiena';
$dienas[1]='Pirmdiena';
$dienas[2]='Otrdiena';
$dienas[3]='Tresdiena';
$dienas[4]='Ceturdiena';
$dienas[5]='Piektdiena';
$dienas[6]='Sesdiena';

return $dienas[date("w",$laiks)].' '.date("j",$laiks).'.'.$menesis[date("n",$laiks)].' '.date("Y",$laiks);
}
echo laika_parveide();

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...