Jump to content
php.lv forumi

Background wingets?


foxsk8

Recommended Posts

Tad nu gribētu izveidot background wingetus. Tas ir tā, ka uztaisam parastu html failu, sametam tur iekšā visādus scriptus, un uztaisam to kā sidebar, uzliekam to uz ekrānu, un priecājamies par RSS barotnēm, pūlksteni utt...

 

Esmu redzējis šādus veidojumus, bet nekur nevaru atrast. Šablonu vismaz varētu dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, bet doma kā tāda. Nekur tādus nevaru atrast. Būtu forši, ka piem saita lietotāji varētu uzlikt šādu te ekrāna bildi, kurā rādītos jaunākais no lapas piem RSS, un vēl visādas lietas, tikai vajag maketu tam sāna panelim.

Link to comment
Share on other sites

Man jau nevajag gatavu, man vajag tikai maketu. Skeletu. Nu labi, domāju, ka kāds ar šim lietām ir krāmējies, bet laikam ka nē. Kad izveidošu ielikšu šeit paraugu, un arī citi varēs ko līdzīgu izveidot.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hotscripts.com/ diezvai atradiisi kko kas liidzinaas vistai bet taas lietas ko tu nosaucu vajadzeetu tur buut. ja gribi lai ir kaa uz vistas ta pamaacies labi ziimeet un apguusti kaadu photoshopu vai gimp izveelies pats lai apguutu to tad labaakais variants buutu pastiities lynda.com video apmaaciibu tik tur laikam priksh gimp nava Edited by player
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...