Jump to content
php.lv forumi

Datubāzes kopēšana!


iall

Recommended Posts

Labdien ,

es taisos pārinstalēt win!Ja es eksportēju datubāzi un saglabāju mājas lapas failus diskā (ierakstu) ,tad pēc win pārinstalēšanas es varēšu dabūt savu mājas lapu pie dzīvības?

Paldies!

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja datubāze normāli eksportēta un pēc tam tik pat normāli importēta, problēmu nevajadzētu būt.

 

Cits jautājums - cik ļoti tu uzticies backupiem CēDē...

Es šajā ziņā esmu paranoiķis :)

Link to comment
Share on other sites

Operācija notika sekmīgi! :D Viss veiksmīgi importēts un strādā! :)

Kā akmens no sirds nokrita. :)

 

Exzo - Neuzticos ne par nieka grasi ,bet uz doto momentu citas iespējas nebija :)

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Vai vel lebak, uz kasetem glabat.

Link to comment
Share on other sites

Kāds gan iemesls neuzticēties CD/DVD backupiem? Moš cietajiem arī neuzticieties?

 

Bet ja kautkas ar tiem CD/DVD notiek?Ko tad?Iespējams ,ka ir kautkādas programmas ar ko informāciju var atjaunot ,bet enīvei ,nu nepatīk man!Par gaumi nestrīdas ,par gaumi var parunāt! :)

Link to comment
Share on other sites

Tapec back ups jataisa sistematiski. Nevien uz cieta diska, bet rakstit diskos, kur katrai dienas ir savs disks, piemeram, menesim vajadzetu kadus 30 diskus, tad tie diski staiga pa apli, ja jut ka disk driz bus metams ara aizvieto ar jaunu.

Link to comment
Share on other sites

it sevišķi, ja tajā diskā var ierakstīt nokačāto filmu ;)

 

tomēr katru dienu rakstīt uz cd baigi apnicīgi, labāk tomēr kaut kādu attalinātu serveri backupiem, risks ka abiem serveriem raidi nomirs tā, ka neko glābt ir mazaks nekā, ka nodegs (phu, phu) servera telpa ar visiem sataisītajiem backupu cd.

 

a desktopa kompim, pazaudēt visus datus ir laba profilkase, pēc tam viss svaigs un nav jāšķiro folderi ar vārdiem "stuff" un "unsorted".

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...