Jump to content
php.lv forumi

GET


Gacha

Recommended Posts

Man lapa urlī saucas home.php?id=home tai lapā ir no DB izvadīti posti un pie katra izvadītā posta vajag ir delete poga un es gribu lai dzēšana izpildās šai pašā lapā. Kas man jaraksta linkā? <a href='home.php?id=home..........'>delete</a>

Link to comment
Share on other sites

Tā jau apmēram saprotu kā to darīt, bet man nesanāk, tapēc, ka man vēl ir inklūdoti lapas vidi, kuri strādā uz $_REQUEST['id'] Es namāku tos apvienot.

 

 

Lai tas $_REQUEST['id'] sanjem pareizos datus, lai varetu inkludot pareizo lapu un lai tas $_GET['id'] sanjemtu pareizo id un izdzestu pareizo rindinju. :(

Link to comment
Share on other sites

nu dzeeshnas operaacijas caur linku nav veseliigi nodot.

es parasti administreeshanas pusee taisu taa (cik sapratu, tad tas ir administreeshanai):

izvadot ierakstus, katram tiek pielikts klaat check box ar name=1, name=2 utt. kur shie skaitlji 1 un 2 ir no datu baazes ieraksta primary key.

tad, kad nospied delete pogu, tad attieciigi atrod ieselekteetos checkboxus un attieciigi izveido vai nu vienu delete vaicaajumu vai arii vaicaajumi ciklaa (stila jautaajums)

if (isset($_POST['delete']))
  {
   $checked_checkboxes_array=getcheckedelements(); //izveido funkciju, kas atrod iechekotos elemetus
    foreach($checked_checkboxes_array as $check)
          { $sql=delete from tabula where id=$check;
           }
    }

nu tas taa idejas liimenii

Link to comment
Share on other sites

Nu to es saprotu, ka tas nav droshi, ja nav kodēts. Apm shitaa jau gribēju dariit ar tiem chekboxiem. Paldies par ideju.

 

A kā var aizkodēt informāciju tajā brīdī tad kad tu nospied submit lai aizsuutiitu savu username un paroli piem. uz check.php Lai tā jau ceļā no lapas A uz lapu B būtu kodēta. (ar $_POST )

???

Link to comment
Share on other sites

Tā man neder. Man vajaga, lai darbība tiktu izpildīta tai pašā lapā.

Es ar tiem chek boxiem meģinaju, bet īstyi nesanāk ar to f-ciju. Bet tas nekas.

 

Izdomāju, ka varu tomēr ar GET bet to id kuru sūtu ar md5 aizkodē.

Bet te radās problēma - links ir tāds <a href='home.php?id=modeusers&del=$idd'> To ID jau gaida funkcija, kura inklūdo lapas vidus un IDD tad būtu tas id no tā posta.

 

Bet nestrādā, jo tas id nesanjem pareizus datus. Kaut kas nav ar to linku pareizi.

Link to comment
Share on other sites

ja ar chekboksiem, tad dari taa:

<input type="checkbox" name="dzest[$id]" value="dzest">

 

peectam submitojot forumu tev buus jauns masiivs $_GET[dzest][], kas noraadiis uz tiem ierakstiem, kas jaadzeesh.

Link to comment
Share on other sites

Bet es taksh teicu, ka man tā nesanāk. Man nesanāk ar to GET, jo ja uzlieku linku <a href='home.php?id=users&del=$idd'> tad id vajadzētu panjemt scriptam kursh paarsleedz inkluudotaas lapas bet del vajadzetu panjemt scriptam kas dzeesh ierakstus. Bet taa nenotiek. Tas pirmais scripts man saka ka taada lapa nav atrodama un tapeec del nemaz nenonaak pie dzeeshanas f-cijas.

Link to comment
Share on other sites

Problema nav ar chekboxiem, bet ar to, ka nevaru vienaa lapaa sanjemt pareizus divus GET mainiigos.

 

    $atljautas_lapas = array( 
        'sakums'=>'sakums.html', 
        'jaunumi'=>'jaunumi.php', 
        'basketbols'=>'basketbols.php', 
        'readme'=>'readme.txt' 
        // sheit pievieno jaunas lapas 
    ); 
     
    // Parbaude vai kada speciala lapa ir pieprasita un vai ta ir atljauta 
    if ( !isset($_REQUEST['id']) || !isset($atljautas_lapas[ $_REQUEST['id'] ]) ) { 
        $_REQUEST['id'] = 'sakums'; 
    } 
     
    // Iekljaujam pashu lapu no foldera lapas/ 
    $lapa = 'lapas/'.$atljautas_lapas[ $_REQUEST['id'] ]; 
    if ( file_exists($lapa) ) { 
        include($lapa); 
    } else { 
        echo '<p>Pieprasīto lapu neatradu</p>'; 
    } 
     

nu shis atrodas lapas viduu, kursh parsleedz inkluuda lapas.

 

Un kaut kur zemaak ir apm taa

if ($_GET['delet']){

dzesham te ko vajag }

 

Jautaajums ir taads - Kas man jaraksta linkaa lai tas inklude sanjemtu pareizo id un lai taa dzeshanas f-cija sanjem pareizo del mainiigo.?????

Link to comment
Share on other sites

Problema nav ar chekboxiem, bet ar to, ka nevaru vienaa lapaa sanjemt pareizus divus GET mainiigos.

 

    $atljautas_lapas = array( 
        'sakums'=>'sakums.html', 
        'jaunumi'=>'jaunumi.php', 
        'basketbols'=>'basketbols.php', 
        'readme'=>'readme.txt' 
        // sheit pievieno jaunas lapas 
    ); 
     
    // Parbaude vai kada speciala lapa ir pieprasita un vai ta ir atljauta 
    if ( !isset($_REQUEST['id']) || !isset($atljautas_lapas[ $_REQUEST['id'] ]) ) { 
        $_REQUEST['id'] = 'sakums'; 
    } 
     
    // Iekljaujam pashu lapu no foldera lapas/ 
    $lapa = 'lapas/'.$atljautas_lapas[ $_REQUEST['id'] ]; 
    if ( file_exists($lapa) ) { 
        include($lapa); 
    } else { 
        echo '<p>Pieprasīto lapu neatradu</p>'; 
    } 
     

nu shis atrodas lapas viduu, kursh parsleedz inkluuda lapas.

 

Un kaut kur zemaak ir apm taa

if ($_GET['delet']){

dzesham te ko vajag }

 

Jautaajums ir taads - Kas man jaraksta linkaa lai tas inklude sanjemtu pareizo id un lai taa dzeshanas f-cija sanjem pareizo del mainiigo.?????

Esi tik laipns, parādi kur un ko tu taisies dzēst, un kā tu šobrīd padod tos GET mainīgos.

 

Šobrīd pēc tā, cik daudz esi pateicis, izskatās, ka vienkārši norādot fails.php?delet=kautkas viss notiek kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

nu es linkaa ierakstu shaadi

<a  href='home.php?id=users&del_news=$idd' target='_self'>delete</a>

 

Viss notiktu, ja tas inklude scripts panjemtu un inkludotu to id=users tad del_news=$idd aizietu pie f-cijas kura dzeesh postus.

 

Bet man shkjiet, ka nav pareizi ar sho rindinju

home.php?id=users&del_news=$idd'

Vai es pareizi atdalu abus mainiigos?

 

shitaa izskataas delet f-cija

<?
  if($_GET['del_news']){
    $tablename = "news";
 $idd = $_GET['del_news'];
 $idd = md5($idd);
       $link = mysql_connect($hostname,$dbuser,$dbpass);
               mysql_select_db("$dbname");
      //dzeshu informaciju DB
       $del_str = "DELETE from $tablename where id='$idd' "; 
     if (mysql_query ($del_str, $link)){echo "Posts $idd ir dzests.<meta http-equiv=\"Refresh\" content=\"2;url=./admin.php?id=index_news\"> ";}
     else{
             echo "Neizdevaas dzest!<meta http-equiv=\"Refresh\" content=\"2;url=./admin.php?id=index_news\">";}

  
  
  }  
  ?>

 

Ja vinju ielieku atsevishkjaa lapaa tad taa straadaa.

Link to comment
Share on other sites

Mainīgos tu atdali pareizi.

 

Nelaime tāda, ka es vēl arvien neredzu to, kas man būtu jāredz.

 

Pieļauju, ka tu gribi kaut ko šitādu:

 

<?php
if ($_REQUEST['id'] == 'users'){
if($_REQUERST['del_news']){
 //dzēšanas daļa
}
}
?>

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kaa paskaidrot. Saakums -

 

Nezinu, kaa ir tev bet man lapas struktura ir apm taa, ka katrs linksa kas ir malaa (piem. joki, foto utt) ir index.php?id=joki utt. Lapas dizainu taisiju tikai vienai lapai saturu es inkludoju ar ?id=joki. Nu un shajaa gadiijumaa index.php man ir inkluudota lapa modeusers.php kuraa atrodas taa dzeeshanas funkcija un arii ir posti un pie katra posta ir podzinja ar linku

<a  href='index.php?id=modeusers&del_news=$idd' target='_self'>delete</a>

Nospiezhot to podzinju automatiski index.php butu jasanjem tas id=modeusers un jainkluudo modeusers.php lai tas varetu sanjemt del_news=$idd un izdzees attieciigo postu.

 

Cerams, ka saprati. Ja tu to uzrakstitu es droshi vien nesaprastu :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...