Jump to content
php.lv forumi

Kikko

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kikko

 1. Eh, humoristi atradušies :lol: Nu labi, centīšos tad pats cīnīties, thanks par linku bubu.
 2. Varbūt drusciņ oftopiks, jo viss notiek bez php, bet šeit un šeit kex ļoti oriģināli izrēķinās ar hotlinkeriem. B)
 3. Līdz brīdim kad vinš savus skriptus paarliks no sava mājas kompja uz tradicionālu web serveri (tradiconaals=*nix). :P
 4. Vai kāds nevarētu ieteikt tādu nelielu, salīdzinoši vienkāršu, uz templeitiem balstītu cms? Tikko pats saaku rakstīt vienu un negribētos braukt auzās un to pamanīt stipri vēlu, tādēļ gribētu apskatīties kā to lietu dara speci.
 5. Nu neatceros ka DOS'ā bija tāds wildcards, varbūt ar '?' jauc? :)
 6. Kikko

  Divi paralēli div'i

  Varbūt noderēs: http://glish.com/css/9.asp
 7. Tā ir, kur vispār tādas muļķības redzētas ka jēlu skriptu sūta validēt?
 8. Nebūt ne obligāti, vēl tagad ar šausmām atceros kā mēdzu no hl izlidot ar messageboxu "ERROR: NO_ERROR", ko es ar to gribu teikt - ne vienmēr var (pats) atrast kas to eroru izraisa un ne vienmēr tas paziņojums ir cilvēkam saprotams. Atpakaļ pie topika, manuprāt tāda tēma būtu viens ļoti noderīgs pasākums.
 9. Man ir Windows 98, apache 2.x, php 4.x. Tur ir viens 'gotcha', pat ja gan apache gan php ir pareizi nokonfigurēti - apache startējoties neatrod php4ts.dll, manuālī laikam bija teikts ka viņu jāliek /windoze/system direktorijā, bet tur viņš viņu neatrod. Risinājums bija iemest to dll iekš apaches bin direktorijas, tad viss aizgāja.
 10. Really? A manuālī paskatījies? Runā ka manuāļos stāv visādas noderīgas lietas. :angry: Te ir sintakse.
 11. Drusciņ precīzāk apskaidro lūdzu, kādu arhīvu - rakstu/failu utt.
 12. Kikko

  PHP, chekbox`i

  Tā, vēl viens offtopiks un tad viss. Ar to āmurs/sarkans testu savulaik esot ASV armijā pārbaudījuši iesaucamos vai viņi ir vairāk vai mazāk garīgi veseli, tur parasti vēl izmantoja jautājumu mūzikas instruments, un tam bija jābūt vijolei, ja pareizi atceros. Un vēl to triku mīl izmantot visādi oportūnisti kam TV tiešraides laikā jāpierāda kolektīvās zemapziņas esamība. Tā lūk, iz sērijas "fun facts that nobody really needs" :lol: P.S. Please don't hit me big bad admin, es labošos
 13. Kikko

  PHP, chekbox`i

  Oi, sorry, biš samiegojies biju.
 14. Kikko

  PHP, chekbox`i

  Viņš takš pat neslēpj ka ir zaļš, tātad visticamāk burtiski šito iedrukās un kas notiks? :lol: Tātad, tomy, crycat visticamāk gribēja teikt lai tu katram savam čekboksim iedotu unikālu nosaukumu, tas jāraksta starp tām pēdiņām: <input type="checkbox" name="nosaukums" /> Vērtības var nolasīt no iebūvētajiem masīviem $_GET un $_POST (atkarībā no veida kā tu formas datus padod uz serveri), piemēram, ja tu padevi vērtības ar metodi POST, tad čekboksa vērtību tu dabū no mainīgā $_POST['nosaukums']. BTW RTFM.
 15. Man gan uz FireFox gan uz IE6 viss rādās pareizi (ir gan krievu gan latviešu burti). P.S. Roze : IE ignorē Headerus, Mozillas ignorē META ja Headeros stāv atšķirīgs encodings.
 16. Nu bet kas cits atliek ja es ielieku savu risinājumu, gacha saka ka darbojas, bet uzrodas viens gudrinieks kas saka : "nē nē, tas risinājums nevar būt pareizs (kaut arī strādā), jūs visi esat mudaki, group by ir vienīgais īstais ceļš" ([autora piezīme] dramatizējums, oriģinālais teksts izklausījās nedaudz savādāk).
 17. Pēdējā laikā no tevīm neesmu redzējis postu kurā tu neslavētu group by, nu nomierinies, ir lietas ko var izdarīt bez group by. :lol:
 18. Alpha, beta (citreiz arī gamma), release candidate (ne vienmēr) un tad final, respektīvi, alpha ir vēl stipri jēla (atkal - ne vienmēr, var arī iet bez manāmām problēmām) versija.
 19. Paskaties kas tev stāv iekš C:\WINDOZE\hosts, ja tur nav localhost tad ieraksti localhost 127.0.0.1, ja nepalīdz tad MSIE adress ailē drukā to pašu 127.0.0.1, vajadzētu iet.
 20. Nezinu, tu tūlīt vai nu smiesies vai raudāsi: :P count (*) - kļūda, count(*) - nav kļūdas.
 21. Iespējams (ļoti) , bet tajā lapā uz ko es linku iemetu keksi lielu uzmanību pievērš cross browser compatibility, tā kā ... might as well check it out. ;)
 22. Layouts ar tabulām? Akmens laikmets! (css layout techniques šeit)
 23. Iespējams ka problēmas rodas dēļ nepareiza datuma formāta: $date_today = date ("Y.m.d"); MySQL native formāts ir "YYYY-MM-DD" (separātors nav punkts bet mīnuss).
×
×
 • Create New...