Jump to content
php.lv forumi

Kikko

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

About Kikko

 • Birthday 04/10/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Kikko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Eh, humoristi atradušies :lol: Nu labi, centīšos tad pats cīnīties, thanks par linku bubu.
 2. Varbūt drusciņ oftopiks, jo viss notiek bez php, bet šeit un šeit kex ļoti oriģināli izrēķinās ar hotlinkeriem. B)
 3. Līdz brīdim kad vinš savus skriptus paarliks no sava mājas kompja uz tradicionālu web serveri (tradiconaals=*nix). :P
 4. Vai kāds nevarētu ieteikt tādu nelielu, salīdzinoši vienkāršu, uz templeitiem balstītu cms? Tikko pats saaku rakstīt vienu un negribētos braukt auzās un to pamanīt stipri vēlu, tādēļ gribētu apskatīties kā to lietu dara speci.
 5. Nu neatceros ka DOS'ā bija tāds wildcards, varbūt ar '?' jauc? :)
 6. Kikko

  Divi paralēli div'i

  Varbūt noderēs: http://glish.com/css/9.asp
 7. Tā ir, kur vispār tādas muļķības redzētas ka jēlu skriptu sūta validēt?
 8. Nebūt ne obligāti, vēl tagad ar šausmām atceros kā mēdzu no hl izlidot ar messageboxu "ERROR: NO_ERROR", ko es ar to gribu teikt - ne vienmēr var (pats) atrast kas to eroru izraisa un ne vienmēr tas paziņojums ir cilvēkam saprotams. Atpakaļ pie topika, manuprāt tāda tēma būtu viens ļoti noderīgs pasākums.
 9. Man ir Windows 98, apache 2.x, php 4.x. Tur ir viens 'gotcha', pat ja gan apache gan php ir pareizi nokonfigurēti - apache startējoties neatrod php4ts.dll, manuālī laikam bija teikts ka viņu jāliek /windoze/system direktorijā, bet tur viņš viņu neatrod. Risinājums bija iemest to dll iekš apaches bin direktorijas, tad viss aizgāja.
 10. Really? A manuālī paskatījies? Runā ka manuāļos stāv visādas noderīgas lietas. :angry: Te ir sintakse.
 11. Drusciņ precīzāk apskaidro lūdzu, kādu arhīvu - rakstu/failu utt.
 12. Kikko

  PHP, chekbox`i

  Tā, vēl viens offtopiks un tad viss. Ar to āmurs/sarkans testu savulaik esot ASV armijā pārbaudījuši iesaucamos vai viņi ir vairāk vai mazāk garīgi veseli, tur parasti vēl izmantoja jautājumu mūzikas instruments, un tam bija jābūt vijolei, ja pareizi atceros. Un vēl to triku mīl izmantot visādi oportūnisti kam TV tiešraides laikā jāpierāda kolektīvās zemapziņas esamība. Tā lūk, iz sērijas "fun facts that nobody really needs" :lol: P.S. Please don't hit me big bad admin, es labošos
 13. Kikko

  PHP, chekbox`i

  Oi, sorry, biš samiegojies biju.
×
×
 • Create New...