Jump to content
php.lv forumi

Soketi?


eregi

Recommended Posts

Tātad, esmu nonācis līdz tam, ka tomēr sapratu, ka gatavi servera monitori man neder, so sāku domu, pašam veidot tādu, bet neko no visa tā nerubīju. Runa ir par 'cs' server statusa scriptu. Vajadzētu divus failus, vienu, kad palaiž tas iečeko vai serveris on, vai off, tālāk to ieraksta db (dabūt iekš db pats vienkāršākais), lai vēlāk velkot ārā redzētu uptime procentos. Tālāk, otrā failā vajadzētu, lai izvelk tur servera pašreizējo mapi, spēlētāju skaitu, atlikušo laiku līdz mapchange. šīs lietas man ļoti interesētu, bet pat nezinu, ko un kā man pieprasīt serverim, lai tas dotu piem atbildi, kas pašlaik par mapi u.t.t So ceru, ka palīdzēsiet.

Link to comment
Share on other sites

Pa 5 Ls varu tev tādu izveidot...

 

internetā par to ir ļoti maz informācijas

 

vienīgā iespēja kaut ko izpētīt ir izveidot pašam savu speciālu proksi, un pētit datu, ko katra puse dod (cS klients & serveris)

Edited by 4e4en
Link to comment
Share on other sites

Pa 5 Ls varu tev tādu izveidot...

 

Ok, netaisi, pastāsti par velti ;)

 

internetā par to ir ļoti maz informācijas

 

Tieši tapēc stāsti, lai info būtu vairāk :)

 

p.s. andrisp, ko nozīmē tas saīsinājums - API ?

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Application Programming Interface.

Funkciju vai metožu kopums kā no "melnās kastes" (šajā gadījumā CS servera) izvilkt vai gluži otrādi - iedabūt iekšā - dažādu informāciju (šajā gadījumā statistiku).

Piemēram Windows API nozīmē funkcijas ar kurām tu vari izveidot logu, parādīt message boksi, aizvērt logu, novilkt līnijas dažādās krāsās uz loga, atvērt failu, ierakstīt failā u.c. funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Tātad neviens neko vairāk nezin izņemot 4e4en, vnk vajag rakstīt priekš sevis, pēc iespējas mazāku, jo tiks uzrādīti daudzi serveri, so lai sadaļā ejot tā nenobremzētu..

Link to comment
Share on other sites

Takš ir gatavi skripti, tikai jāsakurbulē viss kopā.

 

1.) view.php - parastā DB nolasīšana

2.) job.php - parastais shedule jobs. - te pat forumā jau bija peistotas f-jas

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Nu labi.. Pieņemsim, ka ip adreses glabāju datubāzē. IP | PORT

Nu tad tur es ar select izvelku datus no db. Bet kā es varu katrai izvadītajai Ip adresei pielikt klāt to funkciju?

Nu $fp = @fsockopen("$adress",$port, $errno, $errstr,5); ..... ?

Link to comment
Share on other sites

hackerman,

- funkcijas izsauc, nevis "pieliek klāt"

- datus izvada un/vai saglabā (DB,text-file,output buffer)

 

līdz ar to:

 

== update_db.php ==

WHILE SELECT ip,port FROM servers
{
 $data = retrieve_cs_data($ip,$port);
 save_to_db($data);
}

== view.php ==
WHILE SELECT ip,port, data FROM servers
{
print $record->data;
}

 

VISS ... te nekas nav sarežģīts

Link to comment
Share on other sites

ņu domāju, ka php manuālī pietiekami labi aprakstīts darbs ar socketiem, tāpēc par to nē. bet uzzināt ko sūtīt un ko saņemt var mēģināt palaist kādu CS un ar Ethereal ķert paketes un skatīties, ko jams sūta un ko saņem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...