Jump to content
php.lv forumi

active browser


nemec

Recommended Posts

ja lietotaajs ir atveeris lapu un seezh tajaa. tad piemeeram, vinjsh uzspiezh kaut kur citur. tas buutu cits logs vai cits tabs.

kaa es to varu noteikt?

man vajag lai lietotaajs neietu prom no manas lapas;

taa ir aizpildiishanas anketa. un man vajag lai lietotaajs nevareetu izmantot papildliidzekljus, tikai jaaseezh lapaa un viss.

ispeejas: viziski neljaut to dariit, vai uzreiz zinjot uz serveri. der abi varianti.

Link to comment
Share on other sites

pienjemsim, ka tas, kursh pilda anketu, seezh man pretii ar seju (tobish es neredzu, ko vinjsh dara monitoraa). pirms anketas pildiishanas, es biju paarliecinaajies, ka vinjsh atveeris lapu un saacis pildiit. bet tad es apseezhos atpakalj un seezhu.

Link to comment
Share on other sites

iisti neiebraucu, par ko tu runaa.

ja mana vecmamma aktivizee anketu, tad pienaak klaat un apskataas vai man palaists tikai browseris un ieiets attieciigajaa adresee. tad vecmamma apseezhaas pie sava kompja un palaizh anketu, un vinjai ir monitorings (kaa es to pildu). tad es njemu un shmaucos, piemeeram palaizhu tildi, vai ielienu google. tad vecmamminja jaaredz, ka es uztaisiiju anketu neaktiivu un daru kaut ko greizi.

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

garas runas, risinājums gaužām vienkārš.

<html><head><title>Anketa.</title></head><body  onblur="alert('sitaa nedrixt darit!')">Izamntosi palīglīdzekļus, galvu noraušu!!</body></html>

 

lai gan labāk sakonfigurēt kompi tā, ka nekas cits vienkārši nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

kadu exe failu delfos, pietiks ar bat failu, kur palaizs shito IEXPLORE.EXE -k http://www.anketa.lv works only under windows

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

kapec nevar tad ar JS visu parket? logs ir atverts pilniba pie setingiem nevar tikt?

Edited by cucumber
Link to comment
Share on other sites

Es doamaju kar ar alt un RMB un tab pietiks.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...