Jump to content
php.lv forumi

Webservera karshanas, vainigs php?


Recommended Posts

Shtele tada,ka vakar parinsteleju webservaku. Vis daudzmaz normali iet tik prikols tads ka nezkapets baigi ilgi ladee lapas ,bet ne vienmer. Respektivi atveru lapu viss ieladejas normali atveru citu sadalju ieladejas zibenigi un ta mainas bet dazhbrid verot atkal citu sadalju, kura pirmstam momentali atveras vairs tik atri neveras bet gan nereali ilgi piemeram 15 sekundes! Nevaru iebraukt kur ir problema vainu php kaut kur stav kads limits vainu kas vai ari mysql'am! mysql man ir tads pats ka pirmstam staveja un my.cnf es vienakrshi veco uzliku, domaju ka vajadzetu iet! Php gan nomainiju no php4 uz php5, bet config failu aizpildiju ar tadiem apshiem lielumiem! Un vel divaini ir tas ka tagad lapa ar ierubitu funkciju register_globals = on neiet kautgan pirmstam gaja, pincipa bez ta boofera iztikt nevar daudzas vietas vajag hederus parsutit! nu Vispar labs varjants butu pagoglet un pameklet vairak infas par konfigureshanu, bet mans viena cauruma bazhamais provaiders nezkapets shodien nepadod arzemes. Nu principa jautajums tads, kas rada bermzi mysql vai php?

Link to comment
Share on other sites

Ta, kr4 dabuju proxi un visu nokonfigureju. Visa lapa lido vienakrhsi nu ka tam jabut bet kad apskata lietotaja profilu lapa nereali bremze ver vaja 5 sekundes un vairak, bet tas ir tikai ar FF kas eju ar IE ari uzreiz atver. Kada veida iespejams ka verot valja ar IE viss lido bet ar FF bremze tieshi tikai useru profili! Saprotu ka mosh ir kkada funkcija kuru FF nesaprotu un delj ka bremze bet taksh ara nak plix html kas tur varetu but pievainas? Gljuko netikai man

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...